Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Kraljevi kvarta

1
  • #1
    3 1

    postova:37
    hrvoje_11 @ 5.12.2010. 10:03

    Volim ovaj žanr, ali mislim da neću puno pogriješiti ako preporučim svakome ovaj film. Napeta, dobra detektivska priča, scene nasilja prikazuju surovu stvarnost američkih gradova, slično kao npr u "Training day" i sličnim filmovima, gdje nalazimo najrazličitije nasilnike i sadiste, a policajci nerijetko i sami moraju biti brutalno efikasni.

    Glavni lik je netipičan heroj za kojeg niste sigurni što mu je na umu. Keanu je opet pokazao da mu (iako navodno nije ljubitelj žanra) akcijski likovi dobro leže. Ostatak glumačke ekipe također dobar, među najboljima je F. Whitaker kao praktični i "ideološki" vođa ekipe.

    Dalje neću otkrivati, preporučam film...

  • #2
    2 2

    postova:2527
    bearfoot @ 1.3.2011. 19:40

    jedno gledanje bilo je dovoljno, nije me se dojmio film,

    prosjek...

  • #3
    2 3

    postova:416
    taurus @ 27.7.2013. 21:21

    Za mene je ovo solidan i gledljiv film koji podsjeća na "Training Day"  u nekim elementima (što i ne čudi s obzirom da je D.Ayer radio scenarij na tom filmu a režirao ovaj).Keanu mi je i dalje najbolji bio u "Matrixu" ali i ovdje je odradio posao sasvim ok.Ljubitelji akcije će, vjerujem,biti zadovoljni.

  • #4
    1 0

    postova:1962
    aya @ 27.7.2013. 22:59

    @ taurus - ne sraćkaj. Činjenica, ni meni film nije nikako legao, ali nemreš za Keanua reć da je drven!!!! Jesi gledao A Walk in the CloudsMy Own Private Idaho, ili Little Buddha..da ne nabrajam dalje.

  • #5
    1 3

    postova:416
    taurus @ 28.7.2013. 0:54

    .

  • #6
    3 0

    postova:1962
    aya @ 28.7.2013. 3:47
    Oprosti, molim te, što te nečuvena psovka u vidu riječi "sraćkati" toliko uvrijedila, da su se rasplinule sve nade u argumentiranu repliku.
  • #7
    1 0

    postova:1091
    yuma @ 11.5.2019. 9:20

    Kad odmah na početku akcijskog filma vidim scenu pucačine: lik razbija vrata wc-a a unutra na školjci tj. na wc daski sjedi tip u boksericama (hlače su spuštene, bokserice su na njemu) i čita novine. U sceni je ujedno, kažem, i daska wc-a sklopljena. U  zadnjoj sceni wc je otklopljen.

    Slažem se s komentarom gore: “Glavni lik je netipičan heroj za kojeg niste sigurni što mu je na umu" i to mi je OK, ali Keanu je to mogao i bolje utjeloviti. Nije koma, al nije ni briljantan. Ali doktor House (namjerno ga tako zovem).. Znači taj glumac kao da je s jednog seta otišao na drugi... Obratiti pažnju na njega već u prvoj, bolničkoj sceni, a onda i kasnije. dr. House glavom i bradom...

    Al film ima dinamiku, potrebnu napetost, može se pogledati :-) 

  • #8
    0 3

    postova:208
    jeremiah @ 3.7.2022. 17:29
    Kad mi netko u isti kontekst s glumom stavlja Rivsa taj je blago rečeno pobrkao lončiće. Nikakav glumac bio i ostao.Prožvakana tematika sa brdom daleko boljih filmova koji se bave sličnim
  • #9
    0 0

    postova:2
    peassardonic @ 8.5.2023. 8:45
    Even though the continental U.S. is too far north to be classified as really tropical, there are still places in America that have the warm temperatures, sugar sand beaches, and chilly rum runners of tropical legend. The lower 48's southern regions fall into the equally delightful subtropical and Mediterranean temperature zones, and off the continent, you can visit places like Hawaii and Puerto Rico to experience the true tropics without having to get a new passport.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala