Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Teksaski masakr: pocetak

1
  • #1
    0 0

    postova:11
    cikabrica @ 29.11.2010. 11:57

    Film je zasnovan na "istinitim dogadjajima", a sto je od toga istina, to se ne zna...

    Kao prvo nije postojao u Texasu, niko ko je bio serijski cinio ubojstva motornom testerom...postojao je jedan kanibal i nekrofil, koji je pocinio par ubojstva....

    Inace u filmu ima par "opasnih" scena, strika je odlicno uradjen karakter, a bolesni "nasljednik" je stvarno strasan... :S

    Moja ocjena: 6/10. IMDb ocjena: 5.8/10

  • #2
    0 0

    postova:666
    doom @ 29.11.2010. 20:54

    napravljen je po istinitom dogadaju ali ne tim razmjerima......ali to opce nije bitno ...

    imam doma sve djelove i volim shlasere imam ih podosta doma .......da se razumijemo pocetak je dobar pokusaj da se nadmasi stare djelove koji su filmski klasici u toj grani filmova.....

    ali treba pohvaliti jer se u danasnje doba rijetko snimaju... njih nekolicina i to 90,0 % remeke .....tako da svaki takvi film je dobro dosao  dal bil on dobar ili loš....

  • #3
    0 0

    postova:11
    cikabrica @ 3.12.2010. 10:43

    Stvarno nije los film ali, karakteri su dobro uradjeni i ima boslesnih scena...

    Koji je po tebim ili svima vama, najbolji film iz ove serije???

    Ps. ako netko nije pogledao Human Centipede, neka ga ni ne pogleda, film je tresh, jedino su dobre sise od one crnke u njemu XD

  • #4
    0 0

    postova:666
    doom @ 3.12.2010. 14:30

    Stvarno nije los film ali, karakteri su dobro uradjeni i ima boslesnih scena...

    Koji je po tebim ili svima vama, najbolji film iz ove serije???

    Ps. ako netko nije pogledao Human Centipede, neka ga ni ne pogleda, film je tresh, jedino su dobre sise od one crnke u njemu XD


    cikabrica


    ahh stari tesko je sad to reci bar meni jer u svakom tom filmu ima nesto da mi je dobar i super....hmmm

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala