Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gotika

1
  • #1
    0 0

    postova:3
    tonyhb @ 4.9.2010. 2:05
    film je preodlican..preporucujem ga svima koji vole neizvjesnost!
  • #2
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 4.9.2010. 12:52
    Definitivno izvan okvira standardnih holivudskih filmova.
  • #3
    0 0

    postova:193
    akasha @ 4.9.2010. 14:22

    Film i nije tako sjajan kako se čini na prvi pogled. Radi se zanimljivoj ideji i priča je donekle razrađena, ali ima dosta loših i neuvjerljivih dijaloga, a cijeli film nosi Hallie Berry, uz solidne izvedbe Penelope Cruz i Roberta Downeyja Jr. U filmu je donekle ostvaren dramski efekt, dok je element horora puno slabiji. Osobno, kao najbolju kvalitetu filma, izdvojila bih jako dobru montažu zvuka. Film će se svidjeti svima koji vole priče mračne atmosfere i poremećenih umova.

    Glazbeni podsjetnik: Limp Bizkit: Behind Blue Eyes (cover originalne pjesme The Who)

  • #4
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 20.2.2011. 23:42

    Film i nije tako sjajan kako se čini na prvi pogled. Radi se zanimljivoj ideji i priča je donekle razrađena, ali ima dosta loših i neuvjerljivih dijaloga, a cijeli film nosi Hallie Berry, uz solidne izvedbe Penelope Cruz i Roberta Downeyja Jr. U filmu je donekle ostvaren dramski efekt, dok je element horora puno slabiji. Osobno, kao najbolju kvalitetu filma, izdvojila bih jako dobru montažu zvuka. Film će se svidjeti svima koji vole priče mračne atmosfere i poremećenih umova.

    Glazbeni podsjetnik: Limp Bizkit: Behind Blue Eyes (cover originalne pjesme The Who)


    Akasha


    Pogledao večeras bio na programu AXN.

    Po meni čisti pormašaj. glupost do boli. Ono što ti navodiš kao najbolju kvalitetu filma ja ću reći da je jedna od gorih stvari u filmu a to je upravo montaža zvuka. 

    Prvo nema nikakvih dijaloga ili ima jako tihih, a onda iznenada bum od zvuka, glazbe ili vriska. Fino  uzmem daljinski i malo stišam zvuk, a onda u slijedećim scenama kao da nema zvuka jer je pretiho, pa ako slučajno i zaspete od gluposti onda Vas trgne odjednom ničim izazvan preglasni zvuk. 

    Ako je to super ? A dijalog i prozirnost filma za popizdit a koliko je tek neralan...

  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 21.2.2011. 10:35

    prosječan film...

    meni dosadan...

    a i nekako više volim Halle dotjeranu i utegnutu....hihihihi

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala