Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Duhovi Marsa

1
  • #1
    0 0

    postova:62
    theroadwarrior @ 1.9.2010. 15:07
    film za mene nema nikakvog horrora u sebi ali mi je zato dobar zbog akcije
  • #2
    0 0

    postova:20
    robs @ 3.5.2011. 1:11

    Iako je imao buđet od 28 000 000 $, film spada u B filmsku produkciju i to je najbolje što mu se moglo dogoditi.

    Dobar , mračan, priziva trash sf filmove iz 80tih, jako gledljiv na trenutke strašan , ali ipak samo na trenutke no nudi nam čak i relativno prihvatljivu priču i naravno atmosferu koja se meni posebno sviđa.

    Glumce ne treba posebno predstavljati, neki su ondje samo zbog reklame, a drugi poput Stathama su postali legende vozeči crne Audie u nekim drugim filmovima i meni uvjek draga, danas gotovo nevidljiva iz horrora Faculty Clea Duvall. Meni jedan od dražih filmova. Ib Smile

  • #3
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 3.5.2011. 11:24

    Iako je imao buđet od 28 000 000 $, film spada u B filmsku produkciju i to je najbolje što mu se moglo dogoditi.

    Robs


    ovo potpisujem....
  • #4
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 4.5.2011. 16:56
    Sjećam se kad je film izašao na DVD-u, bio sam klinjo od 12 godina i trčao sam do videoteke da ga posudim. Tada mi je film bio čista brutala. Pogledao sam ga opet prije godinu-dvije. Naravno, došao sam do sasvim drugog zaključka. Film je nedovoljno strašan da bi bio horror, i nedovoljno inteligentan da bi bio SF. Akcijske sekvence su jedino što priču drži na okupu. Slažem se sa prijašnjim komentarima, radi se o čistom B filmu, za kojeg sumnjam i nakon 10-ak godina da ima ikakav kultni status, jednostavno je previše smiješan.
    Carpenter je majstor napetosti, ali ovdje je to možda samo na nekoliko trenutaka uspio reproducirati. Možda je jedan od jačih aspekata ovog filma njegov soundtrack, koji opet nije za svakoga, ali ima zanimljivih stvari, uglavnom heavy metal.
  • #5
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 4.5.2011. 20:04
    film je solidan i uvijek ga rado pogledam!
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala