Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Krupna riba

1
  • #1
    1 0

    postova:534
    jua @ 6.3.2010. 14:16
    ovo mi je baš zanimljiv filmić od uvijek zanimljivog Tima Burtona. lajkitverimač
  • #2
    2 0

    postova:19
    zappap @ 20.2.2011. 9:24

       Lijep film. Burton je majstor, glumačka izvedba odlična, posebno ističem neprikosnovenog Alberta Finneya. 
  • #3
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 8.12.2013. 17:53

    svi koji prate i vole rad Tim Burtona, kad gledaju njegove filmove već odprilike znaju šta ih čeka!to je film prožet bojama,nenadmašiva atmosfera,vrhunska priča!i baš kad smo mislili da je Burton svoj vrhunac doživio režiranjem Batmana i uvrnutom pričom Ed Wood,2003 dokazao je koliki je umjetnik.napravio je film i dokazao da je jedan od najvećih talenata današnjice!"Krupna Riba" vrhunski je film i meni jedan od najdražih u prošlom destljeću!film je to koji ima priču koja vas drži prikovane za stolicu od početka do kraja."krupna Riba" je avantura veća od života,zato nikako ga ne smijete propustiti !

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala