Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gran Torino

1 2
  • #1
    1 3

    postova:6
    pantelija73 @ 12.3.2009. 22:17

    Odličan oproštajni film Eastwooda, zanimljiva priča, ubjedljivi glumci. Svaka čast dedice...

    Sve u svemu bez zamjerki.

  • #2
    3 0

    postova:68
    aco78 @ 12.3.2009. 22:24
    FIlm je odličan samo neznam odakle tebi da je to njegov oproštajni film.
  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 12.3.2009. 23:00
    FIlm je odličan samo neznam odakle tebi da je to njegov oproštajni film.
    Aco78


    Tako se priča, Grand Torino bi trebao biti njegov posljednji izlet u glumačke vode. Trenutno snima film o Nelsonu Mandeli, "The Human Factor", u kojem glumi Morgan Freeman tako da se bar tome možemo radovati.

  • #4
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 13.3.2009. 22:37

    Nisam još gledao film ali sve najave koje sam vidio i kritike koje sam čitao su odlične.

    Nesumnjivo Clint Eastwood je jedna od ikona filmske umjetnosti.

  • #5
    0 0

    postova:4
    wicked @ 4.5.2009. 2:12
    I ja sam čuo da je ovo zadnji film u kojem glumi, ali ne i zadnji koji režira.
  • #6
    0 0

    postova:513
    bozoli @ 7.7.2009. 18:41
    Jedina dva redatelja čije filmove uvijek gledam bez obzira tko glumi ili o čemu se film radi su Clint Eastwood i Ron Howard (glumci koji glume redatelje, ili možda obrnuto Laughing). Kao i uvijek, ovo povjerenje se pokazalo opravdanim.
  • #7
    2 0

    postova:32
    imota @ 14.11.2009. 4:16
    Odličan film...zanimljiva priča na trenutke sam se smijao od srca,sa druge strane poprilično životna i brutalna priča...obavezno pogledat!
  • #8
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 10.9.2010. 22:32

    završno remek djelo Clinta Eastwooda,

    Daj Bože da snimi još koji ovakav film

  • #9
    1 0

    postova:193
    akasha @ 10.9.2010. 23:22

    završno remek djelo Clinta Eastwooda,

    Daj Bože da snimi još koji ovakav film


    gorlock

    Nemojte mi spominjati "završno" i "Eastwood" u istoj rečenici. Iskreno se nadam da će čovjek doživjeti stotu s redateljskom palicom u ruci.

    Ako piše director: C. Eastwood, starring: C. Eastwood, film mora biti remek-djelo, čak i u slučaju kad su ostali glumci puno slabiji, kao što je to u ovom filmu. 

  • #10
    0 0

    postova:1962
    aya @ 10.9.2010. 23:51

    završno remek djelo Clinta Eastwooda,

    gorlock


    Zbilja, Gorlock, pa ti pokopa čovjeka....

    Uostalom, Clint što je stariji, to ga bolje ide, kamo sreće da je tim tempom i nadahnućem radio i ranije..

  • #11
    2 0

    postova:534
    jua @ 11.9.2010. 0:07

    Kako je taj čovjek bio zgodan kad je bio mlad. Kad ga se samo sjetim iz "Dvije mazge za sestru Saru" počnu mi curit sline. Uf

  • #12
    1 0

    postova:534
    jua @ 11.9.2010. 0:30

    Eeeeee, to mi je od njega jedan od dražih filmova. ***SPOILER*** => Kad je mortus naroljan ispod mosta tračnica i ona mu pomaže da pogodi dinamit - a priceless scene indeed :))... ili kad dobije strijelu u ruku :)))
    senilno_magare
    da, da, da.... (drunk & stil drinkin' ) Now you cut the arrow here, hik (ne ide baš tako ali...)
  • #13
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.9.2010. 9:14

    Nemojte mi spominjati "završno" i "Eastwood" u istoj rečenici. Iskreno se nadam da će čovjek doživjeti stotu s redateljskom palicom u ruci.

    Ako piše director: C. Eastwood, starring: C. Eastwood, film mora biti remek-djelo, čak i u slučaju kad su ostali glumci puno slabiji, kao što je to u ovom filmu. 


    Akasha


    Završno ne znači - zadnje, možda dobije i nastavak.      

    Uostalom Clint Eastwood je živuća legenda, a legenda će svakako ostati. 

  • #14
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 7.4.2011. 21:19

    vrhunska drama,

    ali ipak, meni su najbolji dijelovi filma humorni dijalozi u brijačnici, podrumu, i kod šefa gradilišta,

     savršena ravnoteža tragediji u filmu.....

  • #15
    10 1

    postova:17
    barbaboro @ 8.4.2011. 7:12

    Poslije smrti Elisabeth Taylor on je posljednja živuća legenda Hollywooda. Velikan. Obožavam ga, sve njegove filmove,i kao glumca, i kao redatelja, iako.... moram priznati, kao glumac je imao i nekih sitnijih promašaja (par ne tako dobrih filmova), ali sve ostale njegove uloge, u izvrsnim filmovima, daleko nadmašuju te neke "falinke". A kao redatelj.... e, tu mislim da mu je svaki, ali baš svaki film pun pogodak. Sve sam njegove filmove gledao, i kao glumca, i kao redatelja, i uvijek sam oduševljen.

    Ali, uočio sam jednu stvar koja me fascinira. Clint Eastwood ima toliku snagu ličnosti i karizmu da, kada gledate film u kojemu on glumi, drugi se pored njega jednostavno ne primjećuju.

    Velikan. Poživi mi još dugo Clint.....

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala