Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Nemoguće

1
  • #1
    1 0

    postova:167
    apex @ 9.1.2013. 15:13
    Nisam puno očekivo od filma pa je ispao doista izvrstan..ako netko nije suosjećo za žrtvama tog strašnog događaja..nakon ovog filma sigurno hoće..Gluma je fenomenalna te je predvođena hoolywoodskom kremom u kojoj glume Naomi Watts i Ewan McGregor Ocjena 8/10
  • #2
    0 0

    postova:242
    smarkovi @ 11.5.2013. 8:12
    Svakako pogledati ocjena dobra 8.
  • #3
    2 0

    postova:17
    lopuza @ 2.1.2014. 2:08

    Preporuka svima, izuzetno dobar film. Vrsni glumci.

  • #4
    0 7

    postova:1473
    buffalobill @ 9.4.2016. 23:54

    to ne valja nista,nisu mi jasni takvi kriteriji i na njima zasnovana odvaznost u preporucivanju takvog filma,gotovo uvredljivo,,i usput evan mcgregor nije uopce evoluirao kao glumac,ona uloga u tinejderskom filmu trainspotting mu je jos i najbolja,to je njegov plafon, kao  npr i natalie porrtman nakon leona profesionalca prema dole

  • #5
    0 0

    postova:106
    zanoktica @ 29.4.2017. 21:48
    Nemam vecih zamjerki na film. Netko je napisao gore vec da ako netko nije suosjecao sa zrtvama te katastrofe, sad hoce. Jako je emotivan film, ima nekoliko scena koje su me se bas duboko dojmile, npr. SPOILER.. Kad su ih pokupili domoroci dok su je vukli, onaj stari ustvari, sam kontakt izmedju starog i nje, jako uvjerljivo, da nije bilo toga umrla bi na licu mjesta od uzasa. Ima film i nekih negativnih strana, ali ako se sagleda sustina i dobra vibracija, iako sam more suza izronila :) film zasluzuje cvrstu i stabilnu 7!
  • #6
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 10.3.2018. 8:22
    Izuzetan film.Te je godine trebao biti nominiran za oscara za najbolji film.Gluma odlicna pogotovo Naomi Watts koja je bila nominirana. 8.0/10
  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.1.2022. 16:59

    Prije svega mišljenja sam da je ovo film katastrofe, pa potom drama, definitivno nije niti akcija, niti triler. 

    Ovo je film koji će malo koga ostaviti ravnodušno,  jer tko je gledao a da nije zaplakao ili da mu se barem malo oči nisu zamaglile ili grlo stegnulo.... 

    U centru filma je obitelj "muž, žena i djeca" ali i sporedni junaci su isto takvi: muž, žena, djeca... što je meni osobno potpuno normalno i daje posebnu dramaturšku emociju..

    U tehničkom smislu rekao bih da je sve dobro izedeno i uvjerljivo prikazano.

  • #8
    0 0

    postova:4
    claire losterbien @ 14.5.2023. 23:00

    Bože, volim Naomi Watts. Izgleda kao anđeo!

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala