Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Posljednja patrola

1
  • #1
    1 0

    postova:167
    apex @ 3.1.2013. 14:24
    U uvodu bi reko da je ovo jedan od najboljih filmova koje sam gledo u posljednjih barem 2 godine..(vjerojatno nakon inception-a) Redatelj David Ayer koji je ujedno i scenarist filma je fenomenalno i realistično prikazao kako dva policajca patroliraju i nadziru jedan od najopasnijih kvartova u Los Angelesu..Glumci Jake Gyllenhaal i Michael Peña su također odigrali vrhunske uloge..Sa svega nekih 7 milijuna dolara buđeta film me jednostavno ostavio bez daha..Apsolutno svima toplo preporučam da ga pogledaju :)..8.5/10
  • #2
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 3.1.2013. 14:47

    https://mojtv.hr/forum/tema/3/5982/1/end-of-watch.aspx

    realistični, gotovo dokumentarni prizori u kombinaciji s pc-igrama detaljima...

  • #3
    0 6

    postova:186
    boatenga @ 3.1.2013. 16:22

    Upravo sam ga sinoć skinuo torentom i požalio..

    Takav način snimanja, položaj kamere, trešnja slike, naopaki kadrovi, prekrupni planovi su jednostavno loš način za ispričati priču..

    Sve što se može dobiti od ovog filma je glavobolja poradi naprezanja očiju..

  • #4
    0 0

    postova:67
    shogun @ 28.1.2013. 15:43

    Film je pravo osvježenje u doba hit, blockbuster, spektakl filmova i inih sr**a. Priča o dva policajca koji su poput braće možda zvuči kao klišej, no ovaj film to nije. Ono što ga čini posebnim je taj dokumentaristički stil, zbog njega se film čini realan i brutalan te vas uvijek drži napetim (pogotovo kod scena kad ulaze u nepoznate kuće). Također Jake Gyllenhaal i Michael Pena čine odličan par. Možda su malo pretjerali sa riječi ''fuck'' koju su izrekli jedno petsto puta, a posebno se to ističe kod članova kartela kojima je doslovno to svaka druga riječ. Osim toga, film u svemu ostalom briljira.

  • #5
    1 0

    postova:10
    david ds @ 12.3.2013. 22:53

    Jedan od boljih filmova 2012 koji preporučujem svima da ga pogledaju. Način snimanja priliči više za neki dokumentarni film, međutim to pridonosti njegovoj realističnosti.

    Moja ocjena 7,5/10.

  • #6
    2 0

    postova:542
    leon123 @ 1.12.2017. 21:29
    Predobar film odlicnog redatelja Davida Aayera.Vrle dobro odradene i napete scene s dobrim polozajem kamere. 8.7/10
  • #7
    0 0

    postova:348
    masina @ 12.4.2020. 21:07
    boatenga@, možda si trebao da sačekaš neku bolju verziju filma osim što si skinuo tu cam-verziju. Nije ni čudo što te boljela glava, to je zbog lošeg kvaliteta slike. A film je sasvim ok.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala