Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Čuvar zakona

1
  • #1
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 15.10.2011. 22:49

    film koji je i Britancima bilo teško prevesti na engleski jezik...Smije se

    u filmu nedostaje još poneki snažan lik, ovako cijeli film nosi Gleeson sam, ostali se kreću kroz film kao statisti...

    završetak filma potpuno u neskladu s realistično-tragikomičnom radnjom, sam kraj ipak neočekivan...

    pogledati...dobra zabava... 

  • #2
    1 0

    postova:514
    fox89 @ 22.11.2011. 9:49

    napokon jedna komedija koja je vrijedna spomena. zanimljiv, drugačiji film, sa dozom kvalitetnog crnog humora.

    ocjena 8.2/10. pogledati, zabavan film.

    "I'm Irish. Racism is part of my culture."   LaughingLaughingLaughingLaughing

  • #3
    2 0

    postova:56
    ecimir @ 8.12.2011. 20:46

     Film je jednostavan i zabavan. Odlični Glesson uz odličan crni humor.

    Ako vam se svidio ovaj film i glavni glumac, postoji još bolji film koji morate pogledati : "In Brugges".

  • #4
    1 0

    postova:348
    masina @ 24.3.2019. 21:49
    Svi samo Gleeson-a spominju, a odlični Don? Film je osvježavajući, lagan, vrijedan gledanja.
  • #5
    0 0

    postova:1474
    buffalobill @ 25.3.2019. 8:41

    Kalvariju sam zaboravio jer joj nesto fali da bi bila pamtljiva,ali nije mi jasno zasto nema filma Balade o Busteru Scruggsu od brace Coen, usput i tu glumi Gleeson a i Liam Neeson, sad sam gotovo siguran da je uz Romu to najbolji film iz 2018-e

  • #6
    1 0

    postova:46
    emilvar @ 28.4.2019. 1:14
    Peti put naletavam na film tak da sam ga odgledao šest puta u šest dahova.Sve na mjestu,od Gleesona,Chedala,calexico soundtracka pa do malog šmrkavca na biciklu.Kraj nebitan,mogli su sanjati sve i opet bi bilo zabavno...big map, people pointing..must be important 😁
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala