Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Štrumfovi

1
  • #1
    0 0

    postova:127
    maestroxxx @ 2.10.2011. 22:58

    Spadam u naraštaj koji je proveo djetinjstvo uz crtić štrumfovi pa sam jedva čekao i sam film.

    Film mi nije baš lego na srce

    Dosta praznina,današnji klinci ga vjerovatno neće gledat,3D popravlja malo lošu sliku al bez toga ispod prosjeka

    Neka 6/10 bi bilo najviša i to na staru slavu :) 

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.1.2012. 11:38

    Ja bih rekao vrlo uspio animirano igrani film! Naravno ja sam morao nagovoriti klince da idemo gledati štrumfove, jer nisu niti znali što to je. 

    Na kraju djeca su zaboravila na Winx, Ben Ten i slične .... da ne kažem što. 

    Uz Disney klasike koje klinci lako prihvaćaju i štrumfovi su se zavukli u dječja srca.

    Danas imam situaciju da sve što ima veze sa štrumfovima jednostavno je "štrumfastično". 

    Film je imao svojih smiješnih scena, možda poneku i neshvatljivu scenu, ali je očarao dječja srca pa sad po kući traže štrumfove i pitaju kad će doći i kod nas. 

  • #3
    0 1

    postova:542
    leon123 @ 25.12.2017. 9:51
    Ok uradak koji je pare dobio na staroj slavi.2.dio je nesto losiji ali gledljiv. Sinkronizacija ocajna. 6.8/10
  • #4
    0 0

    postova:10
    disneyqueens @ 28.5.2018. 0:36

    Film odličan! Inače nikada nisam bila fan štrumpfova, no ovaj film mi se jako svidio!

    Sinkronizacija fantastično odrađena. Sve povhale! Osmijeh

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala