Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cars 2

1
  • #1
    1 0

    postova:55
    ekran @ 25.8.2011. 9:45

    Crtić me oduševio! Moram reći da je malo lošiji od prvog dijela. Sinkronizacija je odlična! Lijepa priča o prijateljstvu, kao i u prvom dijelu. U drugom djelu ima više akcije (Flinn, Helena), a početak je u stilu Jamesa Bonda.Crtić smiješan kao i uvijek. Žarko Potočnjak opet oduševljava publiku kao Šlep, a Luigi i Guido rade svoj pit stop! Količina utrkivanja zadovoljavajuća.

    Preporučam svima da pogledaju sinkroniziranu verziju!

    Auti 2 - 8.6/10 

  • #2
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 9.10.2011. 18:18

    Vrlo dobar crtić, sa odličnom sinkronizacijom u potpunosti prilagođenoj za naše govorno područje.

    Iako malo neshvatljiv crtić klincima od 3-5 godina, izuzetno je zabavan: jurnjave, pucačine, akcije i adrenalina ne nedostaje. 

    Tko je bolji Munjeviti Jurić ili Frančesko Spaligumi ? Prepirka među klincima. Koje je gorivo bolje, ma nije niti bitno, Munjeviti Jurić opet je osvojio dječja srca, ali i "Šlep" ... 

    Preporuka za čitavu obitelj. 

  • #3
    2 0

    postova:2527
    bearfoot @ 24.4.2012. 23:48

    više nije uvijek bolje, u ovom slučaju više akcije, više utrka, više likova, više pa previše...izgubila se toplina prvog dijela, izgubila se veza između likova i događanja, sve se izgubilo u želji da crtić bude bolji, veći, brži...pretjeralo se...

    ipak ,crtić je zabavan i uzbudljiv, prekrasno animiran, Šlep genijalan zahvaljujući Žarku, naspram njega svi drugi glasovi su upravo "prozirni", svakako pogledati u silnim reprizama u svim mogućim terminima na HBO... 

  • #4
    0 0

    postova:1
    tina5 @ 8.12.2012. 1:28

    super!!!!

  • #5
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.12.2012. 16:29

    bearfoot @ 24.4.2012. 23:48

    više nije uvijek bolje, u ovom slučaju više akcije, više utrka, više likova, više pa previše...izgubila se toplina prvog dijela, izgubila se veza između likova i događanja, sve se izgubilo u želji da crtić bude bolji, veći, brži...pretjeralo se... 

    Glavni likovi su razrađeni u prvom dijelu crtića, novi likovi u drugom dijelu su vrlo dobro razrađeni - sasvim dovoljno, jer su oni ionako sporedni (vjerovatno ih neće biti u trećem dijelu).

    Inače crtić sam pogledao nekoliko puta uglavnom uz sina koji jednostavno obožava oba dijela.

    Iskreno se nadam da će snimiti i treći dio. Srami se

  • #6
    0 0

    postova:542
    leon123 @ 7.10.2017. 8:48
    Bolji mi je nego prvi dio Akcije ne nedostaje. 9/10
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala