Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Da:bar

1
  • #1
    1 0

    postova:1
    dugi39 @ 22.7.2011. 23:33
    Osobno mi se svidio ovaj film i svakako ga preporucam
  • #2
    2 0

    postova:514
    fox89 @ 29.8.2011. 8:58

    moram priznati da me se jako dojmio ovaj film. prvenstveno zbog genijalnog mela gibsona, za kojeg je ovo bila idealna uloga. jedini glumac uz mela koji može tako predočiti strahove,paranoju, depresiju pa čak i ludost i to samo mimikom je valjda jack nicholson.

    stvarno dobar film, u nekim dijelovima težak pa čak i

    *SPOILER*

     strašan. onakvu jezu da lutka može izazvati nisam vjerovao ( osim chuckyja, ali ok onda sam imao nekih 5-6 godina LaughingLaughingLaughing)

    *SPOILER END*

    moja ocjena: 8/10

  • #3
    1 1

    postova:99
    brix @ 29.8.2011. 18:16

    Zašto Da:bar? Zašto nije Dabar?

  • #4
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 17.11.2018. 20:44

    Neobična drama, što zbog scenarija, što zbog činjenice da nije standardno naočigled teška,  mučna,  depresivna (a riječ je o depresiji), pesimistična i sve ostalo što obično ide uz dramu... 

    Ovo je pogled na jednu obitelj izvana, ali izbliza. Nisam bila u mogućnosti ući u likove toliko duboko da se mogu poistovjetiti ali zadržavanje takve distance omogućilo mi je objektivan uvid bez predrasuda u problematiku depresije i što ona radi jednoj obitelji...

    Preporuke.

  • #5
    0 0

    postova:348
    masina @ 12.5.2020. 11:41
    fox89 @ slažem se. Uz Mell-a je samo Jacky mogao da odglumi ovakvu ulogu. Najbolji primjer je “as good as it gets”, samo što u njemu ima dosta više komedije nego ovdje. Ovo je baš depresivan ffilm..
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala