Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Transformers 3

1
  • #1
    0 0

    postova:48
    oldschool @ 3.7.2011. 0:39

    Toliko toga u 155 minuta...

    Prvi dio serijala je bio dobar, drugi dio se pretvorio u kaos... Treći dio donosi povratak na dobru stazu i potencijalno vraćanje serijala kvalitativno na dobar put, međutim ima i dosta problema...

    Krenimo od početka... Sviđa mi se početak filma gdje se vračamo u šezdesete i prisjećamo Američko-Ruske utrke na Mjesec i način na koji se stvarne snimke Kennedya i Nixona koriste na jedan posve novi način, naime ovdje vidimo scenu i u njoj na tv ekranu vidimo autentičnu snimku Nixona kada telefonski komunicira za ekipom Apola 11, vrlo zgodno...

    Zatim dolazimo do največeg problema cijelog Transformers serijala - priča je pomalo razbacana, nedosljedna... Scene često ne funkcioniraju dobro jedna za drugom, poput loše montaže, nespretno odabranog reda... U srednjem dijelu filma radnja je jednostavno vodena, ništa se posebno ne događa i to dovodi do toga da je film 30tak minuta predugačak. Skakanje scena sa transformersima i scena sa Samom, njegovom djevojkom, roditeljima, zatim scene sa vladinim dužnosnicima, jednostavno ne radi dobro... vrlo nedosljedno...

    Glumačka ekipa filma je vrlo solidna međutim ništa posebno se ne izvlači iz njih kroz film, likovi filma su u potpunosti u drugom planu...Krupni plan je isključivo na transformersima i vizualnim efektima. Jedini je Shia LaBeouf koji daje dubinu svom liku, glumačke legende John Malkovich, Frances McDormand su potpuno neiskorištene...

    Sa druge strane imamo spektakularne scene transformersa, nihovih metamorfoza, fantastične scene borbe, sve skupa vrlo vrlo spektakularno. 3D nije na nivou nekih drugih 3D filmova no to nije toliko bitno, akcijske scene su stvarno vrhunske i praktički jedini dio filma koji ga čini vrijednim gledanja.

    Film se isplati vidjeti zbog fenomenalnih akcijskih scena, ostalo je pomalo blijedo, ostavlja dojam da smo došli vidjeti nešto više...

    Transformers 3 - 4.5/10 

  • #2
    1 0

    postova:26
    potlim23 @ 7.7.2011. 17:50

    Po meni najlošiji dio u serijalu. Jedini razlog predugačak je i jednostavno ima previše scena koje se mogu bez razmišljanja izbacit i trajanje smanjit za pola sata, jer neki će se gledatelji potpuno izgubiti u radnji (slučaj s dvojicom prijatelja koji su bili sa mnom u kinu).

    Ali svakako valja napomenuti da su akcijske scene doista impresivne, efektti također.

    Sve u svemu, neki prosječan gledatelj će bit razočaran, a neki veliki fan Transformera neće bit oduševljen nego samo zadovoljen, jer se moglo više.

  • #3
    0 1

    postova:127
    maestroxxx @ 9.8.2011. 0:11
    zbilja vrijedi pogledati film dosta je bolji nego prethodni nastavak,previše se detaljiše oko nebitnih stvari i dužini filma,svi fanovi transformersa će biti i više nego zadovljni,nova glumica Rosie Huntington-Whiteley je možda čak i bolja od Megan Fox,efekti su strava i još puno toga,uglavnom visoka 8 za kompletan ugođaj
  • #4
    0 1

    postova:377
    gestapo @ 9.8.2011. 0:18
    Film je oke,ali ova Rosie Huntington-Whiteley nije mi "sjela" nikak u Transformersima 3 !
  • #5
    0 0

    postova:2527
    bearfoot @ 30.9.2011. 20:32

    tehnički gotovo savršena izvedba nauštrb smislene ideje i same radnje filma...

    predugačak i prezahtjevan fim za oči i uši, a teško je pratiti i radnju koja često gubi svaku logiku...

     moram istaknuti gotovo groteskno napumpane Rosie-ne čube koje su svojom pojavom gotovo zasjenile i same Transformerse...

    ipak, veselim se ponovnom gledanju, film je to u kojem se  gleda tehnički aspekt, a gluma i smisao nisu presudni,

    ne treba zaboraviti da se većina snima u studiu pred plavim ili zelenim zastorima....

  • #6
    2 0

    postova:10
    petruss @ 15.11.2011. 19:53
    od dobrog materijala su napravili dramu. Prvi dio je odlićan, drugi je dobar a treći je bez veze. Radnja je katastrofa! Da nema specijalnih efekata film bi bio negledljiv.
  • #7
    0 2

    postova:18
    bondjamesbond @ 19.11.2011. 14:15

    8.5 od 10Smile

  • #8
    2 3

    postova:26
    mihailo valjetić @ 25.6.2013. 21:43

    Ocjena 9/10
    Fantastični efekti. Po meni, najbolji dio trilogije, te zaslužno najbolji. Svidjelo mi se povezivanje sa prošlosti i "osvježavanje" starih snimaka i događaja na početku filma. Kao u prethodna dva, ovdje je i ljubavna priča koja se proteže kroz cijeli film, što je meni bio samo dio nepotrebnih scena (ali ipak za pohvalu). Također pohvala za priču i scenarij s nepredvidljivim iznenađujućim preokretima. Pun moralnih rečenica...

  • #9
    2 1

    postova:34
    zorzi @ 9.11.2014. 19:28
    Glada sam ga u kinu o jedva sam ceka da završi..
  • #10
    2 1

    postova:150
    manon @ 10.11.2014. 0:12

    Grozno, nisam izdržala ni 45 minuta. Dosadno i neinventivno.

  • #11
    5 2

    postova:26
    zdravkodren jojboli @ 12.11.2014. 14:47

    Ak mi je do efekata , pogledam neki spot od 5 minuta. Ovo je mučenje živaca, dupeta i mozga.

  • #12
    0 0

    postova:603
    robertini @ 4.3.2017. 20:57

    Najbolji je kinez iz Mamurluka!

    Odlična fotografija i efekti 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala