Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Pirati s Kariba: Nepoznate plime

1 2
  • #1
    2 0

    postova:26
    potlim23 @ 22.5.2011. 22:37
    Veliki sam fan Pirata i molio bih da mi netko tko također simpatizira ovaj serijal i da je gledo četvrti nastavak kaže njegove dojmove o filmu. Hvala :))
  • #2
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 23.5.2011. 22:55

    pa ak si VELIKI FAN onda mora da si ga gledo vec dosadLaughing

    ja sam ga pogledo u 3Du...zadovoljan sam i preporucujem...

    zamjerke su mi jedino sto je malo slab taj 3D bio, dosta scena ni nisu u njemu...a mozda su mogli mal vise fora Jacka ubacit jer vecina i ide gledat zbog njega...

    naravno radnja je dosta predvidiva...ipak je ovo 4nastavak...al sve u svemu 2h dobre zabave...

  • #3
    2 0

    postova:26
    potlim23 @ 24.5.2011. 17:19

    Nisam do sada gledao ali naravno da ću ga pogledati, jer mi 'najbliže' kino i nije toliko blizu. Idem vjerojatno idući tjedan u Osijek pa ću pogledati i ja u 3D-u iako me to toliko ne privlači jer se previše pažnje onda pridodaje efektima a ne samom filmu i time on gubi na vrijednosti.

    Hvala na dojmu! Pozdrav! :D

  • #4
    3 0

    postova:599
    lordadamko @ 24.5.2011. 18:28

    eh gledaj sad...uvezi ove tvoje izjave da se u 3Du vise paznje daje efektima pa se gubi malo pracenje same radnje...

    ako prvi puta gledas 3D, meni je to bilo nedavno...prije jedno 2tjedna na Thoru...onda se slazem...al ovo mi je drugi film u 3Du i mogu ti rec da vise nije tako...barem meni jel...

    a i kod ovog filma radnja se ne lomi na 2-3-4 djela vec ide svojim "jednodimenzijalnim" tokom, mozes je pratit i da si pijanLaughing

  • #5
    2 0

    postova:26
    potlim23 @ 25.5.2011. 14:12

    Ma nisam mislio na to da se gubiš onda u pracenju filma, nego se više uživiš u te efekte a ne u sam film i njegovu radnju.

    To potvrđuje i činjenica da u zadnje vrijeme (otkad je uvedena 3D tehnika) rijetko imaš nešto dobro za pogledat u kinu, ili je neki crtani (3 od 5 u ponudi) il neki takvi 'blockbusteri' poput Thora koji privlače gledatelje samo zbog tih efekata, a ne zbog kvalitete samog filma.

  • #6
    2 1

    postova:13
    kissygirl @ 29.5.2011. 18:09
    :)>-Jack Sparow the best.Veliki sam fan.Penolope je bolja od Keire.Wink
  • #7
    1 2

    postova:26
    potlim23 @ 3.6.2011. 13:32
    Film je totalno razočaranje! Prvih sat vremena je užasno dosadno, a onda nakon onih sirena je film 'gledljiv' i ništa više od toga. Čak me i taj 3D razočarao jer nije ništa posebno, skoro pa ga nisam ni primjetio.
  • #8
    2 1

    postova:127
    maestroxxx @ 15.6.2011. 14:13
    mala prednost ovog filma u odnosu na prethodna tri jest penelope cruz,dobro se je uklopila u glavnu sporednu ulogu,zatim efekti su dosta bolji dok sama radnja nije ništa specijalno,može se zaključit da slijedi nastavak mada ni ovaj nisu trebali snimat al dobro ime puni kino kase pa nije ni čudo što ćemo se još družit s piratima:)
  • #9
    2 1

    postova:2527
    bearfoot @ 15.6.2011. 14:48
    svaka glumica teža od 35 kg dobra je zamjena za Keiru....
  • #10
    0 3

    postova:2527
    bearfoot @ 31.8.2011. 14:06
    što se mene tiče, najlošiji dio cijele priče, što dalje to lošije, mislio sam da će novi likovi donijeti neko osvježenje, ali sve je postalo i ostalo iritantno, neuzbudljivo i mlako...do kraja filma...mislim da je vrijeme za kraj priče...
  • #11
    0 2

    postova:1130
    mario @ 31.8.2011. 21:09

    Ni meni nije legao film, nekako su mi dosadile Jackove gluposti i vratolomije. Ipak, Barbossa i Blackbeard su me natjerali da pogledam do kraja iako mi je Davy Jones puno zanimljiviji villain od Bbearda.

    Moram priznat da mi je ona pjesma što sirena pjeva, My Jolly Sailor Bold, ušla u uho  Smile

  • #12
    2 1

    postova:377
    gestapo @ 7.11.2011. 22:17

    Iskreno nekako mi se zavukao ovaj serijal pod kožu,i nakon filma bil sam zadovoljan  ali ne radi Jack Sparrowa jer osobno mislim da on kao lik u filmu  ispucal ono sve najbolje od sebe u prva dva dijela,najveci touch ovom filmu mi je dao lik Barbossa koji je mozda po mojem misljenju i spasil ovaj film i zadrzal ga kao solidni nastavak!Kaj se tice same radnje ajd prolazi ali na "knap",ima par bezveznih scena al dobro.Nisam ljubitelj previse Penélope Cruz tak da mi nije ostavila neki utisak u filmu kao nekima!

    Sve u svemu solidan film a i zabavan na svoj nacin,ocijena 5,5/10

  • #13
    1 2

    postova:560
    crnisokol @ 20.1.2012. 10:34
    Prva dva ostaju najbolji...ovo je ok nastavak, ali ništ posebno...
  • #14
    4 1

    postova:17
    firelord @ 19.8.2012. 15:18

    Ekstra film,ne znam sto ovdje ljudi govore da je bezveze gledala sam u kinu i predobar je.. Smije se

  • #15
    5 2

    postova:4
    greylady @ 21.8.2012. 13:54

    Film je dobar, prije sam bila potpuno zaluđena tim serijalom.

    Šteta samo što Orlando Bloom i Keira Knightley više ne glume...

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala