Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Društvena mreža

1 2
  • #1
    3 2

    postova:8
    ida000 @ 12.1.2011. 23:47
    Zaista ne razumijem kako ovo moze biti najbolji film u 2010 godini?!
  • #2
    1 4

    postova:2527
    bearfoot @ 10.3.2011. 20:41
    Zaista ne razumijem kako ovo moze biti najbolji film u 2010 godini?!
    ida000


    kak ne razumiješ??Surprised

    moraš gledati film sa "sociološkog" aspekta,Wink

    (Facebook+Oskar) * (Zuckerberg+članovi Akademije) = mali trošak za Zuckija, a veliki plus na računima članovaInnocent

    ne volim "Fakebook"

  • #3
    2 1

    postova:5
    robinzonka @ 28.4.2011. 13:15
    Srednja žalost! Justin Timberlake je u ovom filmu jako dobro odigrao ulogu!
  • #4
    4 2

    postova:2916
    gorlock @ 14.5.2011. 22:23

    Niti sam ljubitelj facebooka, a pogledavši ovaj film još mi je manje jasno što to ljude vuče na tu mrežu ?

    U svakom slučaju odlična mreža za besplatno prikupljanje podataka nekim obavještajnim službama tipa CIA ili slično. 

    Doista gdje je kraj ljudskoj gluposti ? 

    A sam film - smeće. 

    Dva lika koji su htijeli ševiti, pa su htijeli zadiviti djevojke, pa zaludili svijet. Cry

  • #5
    1 0

    postova:1962
    aya @ 15.5.2011. 12:35

    @ gorlock

    Nisam gledala film, ali....nisi li ti moj FB friend?  

  • #6
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.5.2011. 19:09

    @ gorlock

    Nisam gledala film, ali....nisi li ti moj FB friend?  


    aya


    Kako ti i rekoh @aya, registrirao sam se zbog jednog portala tamo i to je to.

    Kad bi mi netko rekao kako obrisati profil učinio bi mi veliku uslugu.

  • #7
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 15.5.2011. 19:18

    @ gorlock

    Nisam gledala film, ali....nisi li ti moj FB friend?  


    aya


    he, he.....

    baš si me rapisštoljila ovim komentarom, pa sam se potrudio i uspio deaktivairati account Smile    

    A ionako nije mi služio nizašto niti sam bilo što imao na njemu Smile

  • #8
    0 0

    postova:1962
    aya @ 15.5.2011. 19:26

    @ gorock

    Kasnooooo.......moj komentar nemreš zbisat!

    P.S. Vidiš kak je lako zbrisat profil, kad se zbilja hoće! :)))

  • #9
    3 2

    postova:67
    shogun @ 21.8.2013. 17:22

    Zaista ne razumijem komentare za ovaj film, očito su ga pojedinci s ovog portala gledali preko one stvari. Jedan od najboljih filmova 2010. zasigurno. Bearfoot ti si spomenuo da je Zuckerberg platio akademiji da uzdigne ovaj film, no u istom ga se čak i ocrnjuje prikazivajući kako je zeznuo svoje prijatelje i kakav je idiot kao osoba. I ja sam prije gledanja mislio da će Društvena mreža glorificirati Zuckerberga i njegov genij no ispalo je baš suprotno. Režija je odlična (jedan od najboljih Fincherovih filmova) kao i Oscarom nagrađena glazba. Garfield i Eisenberg su se u svojim rolama u ovom filmu pokazali kao nove nade Hollywooda. I da ti Gorlock govoriš kako su osnovali facebook kako bi zadivili cure što je laž, onda ti govoriš o ljudskoj gluposti.

  • #10
    2 3

    postova:2527
    bearfoot @ 21.8.2013. 19:22

    koji si ti lajbek, @shogi.....

  • #11
    2 1

    postova:1473
    buffalobill @ 10.1.2015. 22:51

    film je interesantan otprilike kao i facebook,a karizmatican kao mark zuckerberg

  • #12
    1 0

    postova:1962
    aya @ 10.1.2015. 23:48

    Film je interesantan korisnicima Facebooka, a onima koji ga s gnušanjem odbijaju, a da se nikada nisu niti logirali...tzv. apriornim mrziteljima...hja, naravno da je njima dosadan. Namiguje

  • #13
    2 0

    postova:17
    asimo @ 11.1.2015. 17:03

    film je interesantan otprilike kao i facebook,a karizmatican kao mark zuckerberg

    Karizmatična može biti samo osoba.

    Za recepciju filma je nevažno ima li netko profil na fejsu ili nema. Društvena mreža nije uputstvo za upotrebu facebooka niti mu je reklama, ništa više nego li je neki biopic o Henryju Fordu reklama za automobile. Film je klasična priča o usponu kapitalističkog mogula. I to dobra. Kakav je Zuckerberg u stvarnom životu nemam pojma, ali ovaj iz filma je antipatičan i asocijalan tip što je, s obzirom na svrhu facebooka, poprilična ironija...

  • #14
    0 5

    postova:2527
    bearfoot @ 11.1.2015. 18:02

    ne,ne,ne...ironija bi bila simpatičan i socijalan kapitalistički mogul... i za laičku percepciju ovog filma od presudne važnosti je koristi li netko fb

  • #15
    0 5

    postova:1473
    buffalobill @ 6.2.2016. 7:29
    dobro ,onda je zuckerberg karizmatican kao ti @asimo, a film interesantan kao tvoj komentar.ali vidim da se duugo nisi ulogirao pa ovo nema smisla,ali morao sam jbga,usput svakodnevni sam korisnik facebooka iz cega proizlazi da sam i ja u kurtzu
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala