Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Jacuzzi express

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    djule @ 21.5.2010. 22:04

    ovo bi mogao biti hit ljeta :)

    jedva čekam da dojde u kina...

  • #2
    2 0

    postova:27
    djule @ 14.6.2010. 7:47

    pogledal sam ga i nije me baš oduševil.

    po trejleru izgleda kao da bu komedija godine,al jebga, niš od toga.

    al film za je svakak ok za pogledat! :)

  • #3
    1 1

    postova:44
    carol @ 16.6.2010. 10:33
    ima nekoliko smiješnih scena,ali to je to.. film nije ništa posebno,očekivala sam više.. 5/10
  • #4
    0 1

    postova:264
    filmofil1983 @ 9.2.2014. 20:39

    -Bizaran humor i bizarna radnja bio bi najbolji opis ove otkačene ali na kraju ništa posebne komedije.Sam zaplet je filma totalno promašeno napravljen i mislim da je bilo stotinu drugih načina da zaplet bude zanimljiv,ali je Steve Pink odlučio da zaplet bude takav kakav je.I nakon spomenutog zapleta film kreće svojim tokom koji je dosta uspješan.

    -Nije to otkačena komedija u stilu braće Farrelley ali s nekim scenama i forama su se opasno približili njima.Pogledati

  • #5
    0 0

    postova:603
    robertini @ 31.7.2016. 21:46

    Zabavan filmić.....kolega filmofil1983 nije spomenuo da se u filmu vrlo promišlja o mogućim problemima piutovanja kroz vrijeme (doduše ništa novo), ali sagledavaju se razne moguće opcije i uzima se u obzir tzv. leptir efekt (jedan događaj povlači druge). Samo zbog toga film zaslužuje višu ocjenu

    Jako smiješno ispada ismijavanje 80-tih (i svojevrsni šok kako se zgražaju junaci filma pri povratku u iste - jer je meni bilo krasno odrastati u to šareno doba)

  • #6
    1 1

    postova:131
    void @ 1.8.2016. 14:22

    Ah, osamdesete... Tko je tada mogao naslutiti da će uslijediti jebeno srednjovjekovlje.

    A junaci filma najprije se postupno preneražuju samom činjenicom da su se doista vratili u prošlost. :o) Inače je zanimljivo da je upravo tih slavnih osamdesetih John Cusack ostvario uloge u nizu kultnih filmića - Class, Better Off Dead, Hot Pursuit...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala