Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Susreti četvrte vrste

1
  • #1
    0 0

    postova:534
    jua @ 11.4.2010. 12:54

    film je sasvim OK

    NEKI NAČIN SPOILANJA :

    na početku kažu da je film prema istinitim događajima i da su snimke koje se usporedno prikazuju stvarne arhivske snimke koje je snimala dr. Tyler

    na tim djelovima mene je prolazila takva vražja jeza da sam se doslovno zalijepila za zid i pazila da nitko nije slučajno u mojoj blizini

    nakon filma ostala sam u woooooow fazi i odmah išla googlat film: na moju sreću mogla sam spavat zato jer istraživanja su pokazala da nije bilo sličnih slučajeva, da su nestanci ljudi, iako poveći, još u nekim granicama prosjeka, da nema nikakvih dokaza da su snimke prave i da je dr. Tyler sa snimke zapravo neka glumica.

    i dok sam pogledala film sa tog stajališta mi je bilo sasvim OK

    ugl: preporuka za one koji vole sf-horor 

  • #2
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 11.4.2010. 12:58
    bas sam ga mislila ici pogledati...milica mi je fuuulll dobra
  • #3
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 3.6.2010. 10:30

    Odličan film...lagani uvod, te od neke 30 minute nadalje me držao prilijepljenim uz ekran...odlično izvedena stvar sa ''navodnim'' dokumentarcem koji se prikazuje usporedno uz film...

  • #4
    0 0

    postova:494
    beno @ 3.6.2010. 16:34
    Dovoljno mi je ljudi popljuvalo ovaj film, pa sam isao gledat ocekujuci najgore. Ispalo je da film uopce nije los. Imao sam nekakav osjecaj kao da gledam sat i pol dugu epizodu XFilesa. Cak 7/10
  • #5
    0 0

    postova:187
    pametnjakovic @ 12.6.2010. 0:14
    Ja se sjebo kad sam samo trailer gledao, a o filmu da i nepričam, neznam jel sam spavao te noći, samo gledo kad će ona sova provirit kroz prozor da je propucam heh
  • #6
    0 0

    postova:348
    masina @ 22.6.2020. 18:48
    Film, paaaa ok je.. Samo mi ide na živce, ovdje ili u bilo kojem drugom filmu, drhtava kamera. Zavrti mi se u glavi, ko da je kameru držao neko sa Parkinsonovim oboljenjem.
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala