Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Na putu

1
  • #1
    2 0

    postova:1
    popaj @ 16.3.2010. 20:11

    Stvarno odlićan film .

    Leon opeta briljira. Dalmoš je stvoren za glumca.

    Ako niste gledali nemojte se nečkati nego pravac u kino.

    Pozdrav 

  • #2
    0 5

    postova:560
    crnisokol @ 16.7.2012. 11:25

    Opet razočaran 'domaćim' filmom. Sama zamisao radnje nije loša, ali film je monotom i dosadan, previše usporen. Zrinka je dobra, no Leon mi je bio jednostavno loš. Ostali elementi u najboljem slučaju osrednji. Rekao bih da je redateljica u potpunosti zakazala.

    5/10

  • #3
    0 5

    postova:17
    lopuza @ 2.1.2014. 3:10

    Bila na premijeri ovog filma (2010) Previše eksplicitne seksualne scene i najviše 3 mjesta gdje se sva radnja odvija - daju mu znatno nižu ocjenu , iako zamisao nije loša

  • #4
    3 0

    postova:50
    antia @ 31.8.2014. 9:16

    Zrinka Cvitešić malo je reć izvanredna u ovome filmu,kako je cura samo skinula naglasak koja gluma,oborila me s nogu,film je odličan preporučio bih ga svakome!!

  • #5
    1 2

    postova:3
    drago7 @ 27.12.2014. 17:27

     Film bi zaista bio dobar da... Takva prica se ne ostavlja otvorena. Nema poruke.
    Mogao bih nagađati redateljevo pravo opredjeljenje, a prema nekim pokazateljima ono je onakvo kakvo ne bi trebalo biti, no nije prvi put da netko nesto želi oslikati, a stvori suprotnu sliku koju sam ne vidi.

  • #6
    0 0

    postova:93
    malo @ 4.4.2019. 21:07

    Odličan film koji progovara o fanatizmu.

  • #7
    0 0

    postova:23
    deklica @ 4.4.2021. 1:53
    Film ima itekakvu poruku, to su sve posljedice rata, stanovništvo se mijenja,svi se negdje opredjeljuju,čak su se i njihove žene koje se nikad nisu zamatale, počele su se zamatati, neki muževi su ih i ostavili,nisu ni tražili da se one zamataju, kao i u ovom filmu, kad ona njega ostavlja, ljudi su se u ratu podijelili, što je na neki način razummljivo, ali je otišlo sve u drugu krajnost,ali sve u svemu, meni odličan film
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala