Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Max Payne

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.10.2008. 22:33

    Lose... 4/10

    Da sam dao novac za ulaznicu, ovoga bi trena pisao prijetece poruke scenaristu....

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.10.2008. 22:47
    Da, vidio sam neke napise u stilu "vizualno impresivno" i ništa više. Ionako niti jedan film snimljen prema igri baš i nije uspio. Imam Hitmana na disku, ali nisam još pogledao. Ni on nije baš nešto prošao kod kritike.
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.10.2008. 23:26
    Necu zasad nista komentirat o filmu jer mrzim ljude sa "spoilerima" (iako ne preporucam gledanje), ali vezano uz temu "losi filmovi po igrama" mogu reci da je Silent Hill jedna jako dobra iznimka (pogotovo za fanove serijala igara)
  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 23.10.2008. 1:24
    Da, vidio sam neke napise u stilu "vizualno impresivno" i ništa više. Ionako niti jedan film snimljen prema igri baš i nije uspio. Imam Hitmana na disku, ali nisam još pogledao. Ni on nije baš nešto prošao kod kritike.
    gordan


    Nemoj ni gledat, film je očaj..a ako si odigrao igru onda će ti bit očaj na kub.

    Što se tiče Max Payna... šteta...nadao sam se dobrom filmu :( Izgleda da ćemo za odličan film po video igri morati čekati još dugo, dugo vremena. No kako Beno kaže S.H. je iznimka, ali kad se pogleda tko mu je konkurencija onda ni to puno ne govori. Kao i svaki drugi film nastao prema video igri S.H. bi mi bio puno bolji da nisam odigrao te naslove.

    Tko zna, možda jednog dana pogledamo i onaj bajni Halo film oko kojeg su se spominjali Jackson i Del Toro :)

  • #5
    0 0

    postova:47
    cane @ 26.12.2008. 4:02
    Ne znam šta bih rekao. Da je loš, loš je. Ali sve si nekako kontam da su u sutdiju u biti izrezali film, navodno kruže glasine zbog PG13, te su tako uništili film. Jel glumci su ok, priča je poznata, vizualnost odlična ali jednostavno imam feeling kao da fali pola filma...
  • #6
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 26.12.2008. 11:13
    Max Payne, svakako je odlična igrica, film nisam gledao, buduću da su Vaši komentari tako loši vjerovatno  ga niti neću gledati. Za snimit film trebate i dobre glumce, da primjer Al Pacino (u mlađim danima) glumi Max Payne-a, vjerujem da bi i film bio odličan.
  • #7
    0 0

    postova:47
    cane @ 27.12.2008. 2:36
    Max Payne, svakako je odlična igrica, film nisam gledao, buduću da su Vaši komentari tako loši vjerovatno  ga niti neću gledati. Za snimit film trebate i dobre glumce, da primjer Al Pacino (u mlađim danima) glumi Max Payne-a, vjerujem da bi i film bio odličan.
    gorlock
     Mark Wahlberg uopće nije loše odglumio. Pogledaj film da shvatiš o čemu govorimo. 

  • #8
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.12.2008. 14:10
    Da, evo išao sam u videoteku nema još, kopiju nisam uspjeo nabaviti, gdje da ga tražim, Mark Wahlberg je odličan glumac, sad sam se baš nabrijao na film....?????????
  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 27.12.2008. 20:54
     sad sam se baš nabrijao na film....?????????
    gorlock
    Nemoj... ;)
  • #10
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 27.12.2008. 21:56
    Nemoj... ;)

    Beno

    Hvala, ali baš sam se naložio, pogledao sam trailer, neke scene su me podsjetile baš na igru, od današnjih glumaca, Mark Wahlberg je odličan izbor za Max Payne-a, a i neki djelovi filma me asociraju na "VRANU".

    Ako je kao prvi film VRANA onda je ok, ako je možda kao "VRANINI" nastavci e onda u p.m.

    I glazba je odlična...... bar u traileru........

     

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala