Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Ministarstvo ljubavi

1
  • #1
    3 5

    postova:242
    smarkovi @ 11.1.2018. 8:58
    Za naše prilike dobar film
  • #2
    4 6

    postova:6
    jozo levar @ 11.1.2018. 13:58

    Tipično četnički, za degenenerike...

    Fuj! Gadljivo.

    Metodom,: "Što gore, to bolje"

    Predlažem da se sranje nazove; Ministarstvo četnika, a "Hrt", Radmanovizija, ili Yutel.

  • #3
    7 5

    postova:25
    emi86 @ 11.1.2018. 17:21
    Ah Jozo, kako se meni sviđaju ljudi kao ti.Ljudi koje četnike vide i u običnom filmu,čak dapače satiričnoj komediji.Nemoj biti toliko ljut.To je samo film.Ako ti se ne gleda, uzmi daljinski i promjeni program.
  • #4
    4 5

    postova:4
    102073882272861 @ 11.1.2018. 20:02
    Mozda se Jozo naso prozvan. Boji se da nekom ne padne na pamet ovakvo sto. Di ima dima ima i ocito vatrene stihije
  • #5
    1 4

    postova:542
    leon123 @ 12.1.2018. 11:52
    Po meni bas ok film,dapace u momentima sam se nasmijao.Gluma je odlicna,pogotovo Drazena Kühna.I zasto je bio u 23:20.Idioti. 7.2/10
  • #6
    3 0

    postova:1091
    yuma @ 26.1.2018. 9:25

    Film je prepun logičkih blesavoća i činjeničnih pogrešaka (jedna od udovica ima 30-ak godina, što znači da je u vrijeme rata kad joj je poginuo muž imala 10-ak; mama odlazi na put na 7 dana a kasnije u filmu kaže da je neće biti 30 noći i tako dalje!!)...

    Tema je zanimljiva i nije loše da se snimaju parodije i sprdačine na stanje u našoj državi, to podržavam. Međutim, ovo je moglo biti obrađeno na inteligentniji i promućurniji način. Također, postoji granica dobrog ukusa pa me stoga detalj da su ona udovica a on udovac ratnih stradalnika našli partnere, zajedno se druže i proračunato skupljaju penziju te način na koji je to izneseno; već je prilično bolesno i nije korak dalje nego 5 koraka dalje...(ali evo dok ovo pišem otvara mi se mogućnost da i toga ima u ovoj bolesnoj državi i duboko uzdišem te prihvaćam i tu scenu u filmu...)

    To kaj su udovice uvrijeđene je bedastoća, osnivaju udruge, zadruge, uskoro će imati marš po gradu kao i LGTB zajednica koja traži svoja prava; smatraju se specifičnom društvenom skupinom i tako dalje, a time su (neke od njih)  samo opravdale snimanje filma koji se sprda s njihovim stavovima prema statusu udovice branitelja, potvrdile da nemaju dostojanstva  a poneke niti srama. Doista, istina je da mnoge udovice (kao i pregršt branitelja) uživaju prava koja im (više) ne pripadaju. 

    Film je zasluženo izazvao kontroverze svojom temom, dok je postrani ostala njegova suština, a to je filmska kvaliteta koja je relativno loša.

    Glumci su solidni, produkcija je relativno dobra (izgleda da se hrvatski film u financijskom smislu diže iz pepela), kamera je lijepa, međutim taj scenarij, rupe u priči, skripter je zakazao, a režija stilski bježi iz konzervativnog humora u pajtonovski apsurd, neujednačeno je to sve skupa... Ima par dobrih i smiješnih fora. Zanimljivo mi je gledati zagrebačke lokacije, a nije loša ni fotografija jadranskog krajolika...

    6/10, a pogledati ipak više zbog toga da budete upućeni radi čega se digla prašina nego zbog neke vrhunske filmske zabave...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala