Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Brazil - SP 2014.

1 2
  • #1
    4 0

    postova:260
    franz88 @ 19.11.2013. 23:16

    Evo forumasi mojTV -a bilo bi lijepio da se i mi organiziramo i otovrimo jedinstvenu temu za nadolazeci Super Spektakl SP nogometa u Brazilu 2014. te da se zajedno ukljucimo svi u:

    - rasprave utakmica, igraca, skupina, sudaca, terena itd..

    - analize

    - zabavimo se

    - no i suprostavimo stajalista u pogledu istog

    - osobito bi bilo lijepo da se ukljuce vec dokazani strucni nogometni komentatori i poznavatelji kao sto su Auran, taurus, Gorlock, Iwax, i svi Vi! te obogatite Nam nadolazecu veliku smotru!

                                              

    .. Htio bi se ukljuciti u analizu Hrvatske Repke u ZG protiv Islanda, bilo je fenomenalno i preljepo gledati pravi nogomet koji su pruzili na terenu, cestitka izborniku Kovacu!

    Svi igraci su dali maximu, no izdvojiti cu meni posebne momente, a to je igra Pranjica - konacno su ga vratili nazad, to je po meni fenomenalan igrac, znalac s Nizozemkim stihom i nacinom igre, bocni razarac, dobar obrambeni toranj i odlicni ubacaji te udarci u okvir!

    - Kovacic me iznenadio svojim driblinzima koji su me u jednom trenutku potsjetili na velikog Ronalda!

     - Rebic - odlicno osvjezenje i potpora Repki, svaka cast, nadam se kako ce i u buducnosti dobivati priliku!

    Sigurno ce opcenito za sve prvenstvo u Brazilu biti jedno od najboljih zbog svega onog sto Brazil originalno i je!

    Kaj se tice Africke skupine: drago mi je za Kamerun i Nigeriju, no i Obala Bjelokosti je polako i sigurno među Africkim velikasima

    Juzna Amerika: Kolumbija se vraca, nismo je vidili od France 98 i sjetimo se samo njihovog tada velikog imena u napadu Asprille!

    Od ostalih, lijepo za Prvenstvo i raskos nogometa jer ce biti Japan i Koreja!

    Sve u svemu bice zanimljivo jedva cekam!

    Smije se

  • #2
    4 0

    postova:416
    taurus @ 19.11.2013. 23:40
    Cestitke Hrvatskoj na plasmanu u Brazil u moje a vjerujem i u ime svih dobronamjernih gradjana Bosne i Hercegovine.
  • #3
    2 0

    postova:2916
    gorlock @ 19.11.2013. 23:53

    Braću Kovač sad ponovo svi vole.

    Kod mene su oduvijek u mom "plavom" srcu.

    Boje vena, boje Dinama, mora, neba....

    Premoren sam večeras za neku dataljniju analizu, ali i ponosan na svoje sugrađane koji su igrali večeras !

    Niko (i moj brat Robert Cool) Kovač - čestitke Vama, ali i čitavoj reprezentaciji .

  • #4
    0 0

    postova:371
    cala @ 20.11.2013. 0:11

    gorlock si ti normalan pa koji si to video stavio majke ti ha ha ha ha ha haIznenađen

  • #5
    1 0

    postova:204
    iwax @ 20.11.2013. 13:40
    Evo i ja cu dati komentar.Po meni favoriti za osvajanje su Brazil spanjolska iako se nadam da furija nece osvojit sp.Dalje njemci argentinci te mi hrvati.Malo nas je al nas ima nije vazno srusit cemo picku svima
  • #6
    0 0

    postova:204
    iwax @ 20.11.2013. 13:46
    Kova me iznenadio.Ni Janica ni Ivica ni Raich ni Tomba ne bi se posramili onog slavoma. Modric hvala Bogu dokazao da zna igrart. Mandzo a sta da kazem zasluzeni crveni i gol kralj. Kapetan se probudio onakav kakav treba biti.Ajmo vatreni rasirite krila i budite oni pravi
  • #7
    0 0

    postova:204
    iwax @ 20.11.2013. 13:47
    Niko i njegov brat.I dr.hvala vam
  • #8
    0 0

    postova:204
    iwax @ 20.11.2013. 13:58

  • #9
    3 1

    postova:2916
    gorlock @ 20.11.2013. 23:29

    Šimunić skrenuo svu pozornost na sebe, bezazlenim uzvikom, te potom skandiranjem publike:

    Šimuć: "Za Dom"

    Publika: "Spremni"

    Čovjek je radosno uzvikivao a neki ga mediji osuđuju.

    Uzvik "Za dom spremni" nije ustaški kako neki tvrde. Naime,  "Za dom spremni" je prvi uzviknuo hrvatski ban Nikola Šubić Zrinski 1566. godine i to za vrijeme sukoba sa Turcima. Nekih 300 godina poslje njega hrvatski ban Josip Jelačić koristi isti uzvik kako bi motivirao svoje vojnike.

    Stoga, nema smisla raspravljati (kako neki mediji navode) o Ustašama uzviku "Za dom spremni" kada je razlika među njima točno 375 godina.

    Zato svaki Hrvat mora biti ponosan na svoj domoljubni uzvik "Za dom spremni!"

  • #10
    1 0

    postova:1962
    aya @ 21.11.2013. 0:03

    Zašto uz ovako izvrsnu utakmicu o ovome uopće treba raspravljati? No big deal. Ali nekome to očito paše.

  • #11
    0 0

    postova:26
    ivoslav @ 21.11.2013. 0:59

    https://ultra-zone.net/2014-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws evo malo se poigrajte sa ždrijebom :)

  • #12
    2 1

    postova:271
    sebulba @ 21.11.2013. 8:07

    ne znam sad koliko je za dom spremni krivi navijački usklik, ali ne znam zbog čega gunđaju dežurni dušebrišnici na usklik "u boj u boj za narod svoj". po meni najači usklik za napaliti ekipu.

  • #13
    0 0

    postova:256
    karter @ 21.11.2013. 13:46

    Zbog toga "navijačkog" usklika šimunić neće na SP, a HNS će sigurno dobiti neku kaznu za platititi. Moramo znati kako Šimunić nije bogzna koliko obrazovan i da on sigurno nije zazivao NDH i u tom kontekstu izvikivao pozdrav međutim ipak ima 35 godina i morao je znati kako će se on protumačiti kao glorificiranje ustaštva i zločina počinjenih pod njima. Druga stvar je što je hrvatski puk i političari opterećeni najnegativnijim stranama povijesti i takva poklik gledaju isključivo kroz prizmu ustaštva jer kako kaže gor,lock takav pozdrav i nekoliko varijanti takvog pozdrava su izgovarani u vrijeme bana Jelačića i Zrinjskih kao spremnost da se obrani i umre za domovinu. Međutim negativne konotacije su pejake i reperkusije će zasigurno uslijediti, iskreno žao mi je nepromišljenosti šimunića.

  • #14
    0 0

    postova:1962
    aya @ 21.11.2013. 14:44

    Zbog toga "navijačkog" usklika šimunić neće na SP, a HNS će sigurno dobiti neku kaznu za platititi.

    Ma moš si mislit! Kaj smo se vratili u vrijeme verbalnog delikta?!

  • #15
    0 0

    postova:204
    iwax @ 21.11.2013. 15:02
    Mandzo mozda nece ni igrati u grup. fazi
1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala