Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

lud zbunjen normalan

1
  • #1
    0 0

    postova:17
    layos @ 21.2.2009. 13:11
    zanima me vase misljenje o seriji lud zbunjen normalan.
  • #2
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 21.2.2009. 16:50
    zanima me vase misljenje o seriji lud zbunjen normalan.
    layos

    Imaš li ti mišljenje o seriji ? Ajmo čuti tvoje prvo: Wink
  • #3
    0 0

    postova:3
    enola @ 21.2.2009. 21:18

     E, Izet je zakon Embarassed, stezanje remena...

  • #4
    0 0

    postova:17
    layos @ 22.2.2009. 11:44
    pa kad vec pitas koje je moje misljenje onda cu ti reci da je za mene ta serija najbolja koja je ikad snimana na ovim prostorima mislim da je to dovoljno.
  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.2.2009. 12:11
    pa kad vec pitas koje je moje misljenje onda cu ti reci da je za mene ta serija najbolja koja je ikad snimana na ovim prostorima mislim da je to dovoljno.
    layos


    Prvu nikad nije i neće nitko skinuti a to je Top Lista Neadrealista !

    Lud zbunjen normalan je u prvim epizodama bila odlična serija, sad se pomalo izlizala ali i dalje ima dobrih fora, ali ipak daleko je to od onih vremena kada su se prepričavale epizode Top liste i koristile njihove fore.

    I danas je opće poznata igra "hrkljuš" kao i "sisanje motke", a mnogi su dobili i nadimke po nekim njihovim likovima tipa "kruško" itd...... 

    Serija Lud zbunjen normalan je dobra zahvaljujući Mustafi Nadareviću koji je zasigurno nezamjenjiv dok bi se svi ostali likovi mogli lako nadomjestiti drugim glumcima.

    Evo i procesa omlećivanja Laughing i sisanja motke Laughing  zavirimo u selo Veselo Laughing

    A najavu voditelja programa mogao bi nam prokomentirati dr. buzdovan jedini kompetentan da nam protumači što je zapravo voditelj rekao Laughing:

  • #6
    0 0

    postova:2
    popeyefan @ 13.8.2009. 15:41

    Od Utorka 11. kolovoza '09 Nova je počela emitirati LZN ispočetka (od prve sezone).

    TO SE DOGODILO I U PROLJEĆU OVE GODINE, I STVARNO ME NERVIRA!

    Evo razloga zašto:

    Nova TV je u ponedjeljak 10.8.2009. prikazala 56. epizodu LZN "Brakorazvodna Parnica" u kojoj se Marija (Tatjana Šojić) rastaje od Stjepana (Saša Petrović) da bi mu uzela sve i živjela s odvjetnikom Mariofilom (Mirvad Kurić). I to je zadnja epizoda koju je Nova prikazala. Još postoji 16 epizoda serije koje su se emitirale na  FTV. Nova TV ima prava na te epizode, pa stvarno ne znam zašto in ne prikazuje.

    Sve epizode se mogu pogledati na YouTube-u ili Google Videos.

    Evo link za predzadnju epizodu na G.Videos (u zadnjoj epizodi se Fazlinovići prisjećaju svojih kratkih ljubavi):

    https://video.google.com/googleplayer.swf?docid=-2338152056322392399&hl=hr

    Evo što se događalo od 57.do 72. epizode (ja sam gledao neke):

    Selma je ostala sekretarica u Studiu Akord. Ivana je otišla.

    Dino se zadnji put pojavio u 63. epizodi jer je Milan Pavlović napustio seriju zbog honorara.

    Izet se oženio za Anu. Ona ga poslije ostavila.

    Faruk je našao ljubav svog života Senadu (Snežana Marković) i oženio se njom. Oni su htjeli živjeti s Izetom i Damirom. Izet i Damir to nisu htjeli pa su smislili plan kako da ih razdvoje. Uspjeli su. Faruk i Senada nikad nisu saznali. Faruk nikad nije prežalio Senadu.

    Damir je isto našao novu curu koja ga je napustila zbog ludog pijanog Izeta.

    Stjepan je unajmio Samira (Emir Hadžihafisbegović) da sabotira Marijin lokal i da sazna nešto o Marofilu. Nije uspio.

    MARIN

  • #7
    0 0

    postova:7
    mima @ 13.11.2009. 22:11
    Serija genijalna
  • #8
    0 0

    postova:4
    dablin @ 18.11.2009. 6:03
    Najbolja serija unazad 20 godina.Mustafa Nadarevic pruzio po men maestralnu ulogu.
  • #9
    0 0

    postova:104
    nerona @ 11.12.2009. 14:47
    Nepodnošljivo!!!
  • #10
    0 0

    postova:1
    karlic @ 15.12.2009. 20:13
    izet kralj ^^ Laughing
    predobra je serija !
  • #11
    0 0

    postova:99
    brix @ 23.2.2010. 15:07

    ništ posebno, ... mustafa je super, al me živciraju serije sa starcima od 60+ godina koji pokušavaju biti smiješni. a najgore od svega je što je serija prespora. pogledajte 30 Rock (Televizijska posla, prevedeno) pa ćete vidjet o čemu govorim.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala