Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

POHVALA MOJ TV-u

1
  • #1
    5 0

    postova:2916
    gorlock @ 20.11.2012. 18:00

    Evo došao je i taj dan, da ja pohvalim mojtv portal.

    U moru zbivanja u zadnjih par dana u Hrvatskoj, presuda i inih stvari - MOJTV je prava oaza, - odmor za dušu  portal neopterećen dnevno političkim zbivanjima. 

    Nastavite i dalje tako!

    @grozdane - to se naravno odnosi i na tebe (ovaj puta) Namiguje

  • #2
    3 0

    postova:2916
    gorlock @ 6.11.2013. 18:13

    Napisao sam ovo prije gotovo godinu dana, i danas je tako nasreću.

    Nastavite tako.

    I jedan mali prijedlog, ja, i vjerujem, i mnogi drugi korisnici portala surfaju netom u potrazi za novim tehničkim dostignućima - konkretno Smart tv-ovima, plazmama, lcdovim, led tvima i inima, pa i ostalim tehničkim dostignućima.....

    Kako je to sve skupano vezano uz tv - smatram primjerenim da bi portal kao što je ovaj morao imati rubriku u kojoj bi imali najnovije tv-ove (tu bi mogli privući i sponzora) i svakako mogućnost komentiranja forumaša i izmjenjivanjem mišljenja s ciljem kako kupiti što bolji, što povoljniji .....

    S nekima od forumaša sam izmijenio mišljenja o tome, nekima nadam se i pomogao pri odabiru kupnje... Srami se

  • #3
    4 2

    postova:260
    franz88 @ 6.11.2013. 18:24

    ..trebao si Gorloce pricekati jos 14 dana tak daaa, bude onda isti datum!!

    al ok nisam ni znao za ovu temu, no svakako

    MOJ TV RULES

    NO. 1

    ... jedino imam, jel majusnu kritiku... fale mi komentari naseg Flash Gordona! ... ukljuci se u rasprave, komentiraj, svađaj se, bilo kaj, jer ovak mi fali.. Flash of the Universe.. prije je bilo zanimljivije kad vrh vrhova napise neki komentar! kuzis?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala