Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

nova beta verzija

1 2 3
  • #1
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 22.1.2012. 12:11
    mozda sam previse nestrpliva ili ??? ali nikako iscekati smiraj danasnjeg dana da nam se pojavi dugoobecavana i sve hvaljena nova verzija ovog portala...a vi ljudi moji ,sto milite kako ce to ispasti? gordone oci su uprte u tebe cuvaj se :)
  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.1.2012. 12:43
    Ispast će poprilično nedovršena, ali i takva bolja od ovog sada :)
  • #3
    0 0

    postova:377
    gestapo @ 22.1.2012. 20:11
    cekam i cekam i cekam............................................
  • #4
    1 0

    postova:711
    gordan @ 22.1.2012. 20:23

    Ah, evo kad sam obećao. Iako je teško još govoriti o beti :)

    Adresa je beta.mojtv.hr, trebate se ulogirati s mojtv korisničkim imenom i lozinkom. Masa toga još ne radi. Ali evo zanima nas kako vam se sviđa ovaj dio koji radi :), što vam se ne sviđa i naravno prijedlozi su dobrodošli.

    Najkorisnija novost je vjerojatno tražilica filmova, serija i glumaca - to je ono crno na vrhu :)... Tražilica za tv program još nije postavljena.

    TV program se sada prikazuje kao lista, za grid nismo sigurni da li ga vratiti, jer neka tvrtka navodno posjeduje patent na njega. Moje mišljenje je da je grid dosta nepregledan većini korisnika, ne znam što vi mislite o tome...

    Kanali su sada podijeljeni na više logičkih grupa, pa bi trebalo biti puno jednostavnije pronaći traženi raspored. Moja grupa trenutno ne radi :(...

    Podsjetnik radi, ali još ne postoji opcija slanja na mail.

    Profil korisnika je ponešto promijenjen, popis prijatelja još ne radi, ali zato radi top lista filmova i serija koja je sad bitno upotrebljivija (mislimo dodati i embedanje na vaše blogove, stranice), desno je popis tema u kojima korisnik sudjeluje, fali još chat i neke sitnice. Lista videa je pretvorena u Vaš tv :), na forumu je dodano ocjenjivanje postova. Box za upis posta je na istoj stranici kao i sama tema...

    Video dio još ne radi, no video možete dodavati na svoj profil. Primijetiti ćete da su video zapisi koji ste dosad imali nestali, a umjesto njih su oni koje ste preporučivali u rubrici Video. Ovo je napravljeno iz tehničkih razloga, nadam se da nije neki gadan problem :). Shoutbox na profilu još nije dodan, ali biti će. Imali smo i ambiocioznijih ideja, ali trenutno smo malo u nestašici s vremenom pa će pričekati bolja vremena.

    Ispis serija i filmova je dosta izmijenjen, na bolje nadamo se. Boks za komentar je odmah ispod filma.

    Komentari, molim !!!

  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 22.1.2012. 20:53

    HM, svaka promjena treba vremena..........

    Ali evo za početak se meni sviđa mogućnost odabira paketa programa - primjer maxtv, potom odaberem žanr filma i onda se pojave svi označeni pr. akcijski filmovi po rasporedu u narednih tjedan dana.

    Još istražujem....

    A onaj dio sa videima u profilu obvezno popraviti, umjesto onih kojih smo preporučali iz tko znakojeg razloga, ostaviti mogućnost po vlastitom izboru.

  • #6
    1 0

    postova:15
    moshing @ 23.1.2012. 12:32

    OK je, samo dodajte još "moji kanali" i ovo ostalo dovršite.

    Ima dobrih stvari.: tražilica, korisnička top lista filmova je proširena, postavljeni su rezultati glasanja na stranicama filmova i serija ( bilo bi dobro kada bi pored ocjena stajao i broj glasova), padajući meniji u glavnom meniju, top liste svih filmova i serija sa sajta su na vidnom mjestu i napravljene po uzoru na IMDB.

    Sve u svemu dobro je.

     

  • #7
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.1.2012. 13:25

    Što je s prikazom tv programa? Da li nekome nedostaje program u vremenskoj crti kakav je bio prije na naslovnici sajta?

  • #8
    0 0

    postova:15
    moshing @ 23.1.2012. 13:38

    Meni ne. Glavno je da napravite "moje kanale", a evo bas sam sad primjetio da na forumu beta verzije ne mogu citirati komentar, jesam li upravu?

  • #9
    0 0

    postova:711
    gordan @ 23.1.2012. 13:45

    da, nervira me kad netko citira post od 3 km i onda samo ispod stavi smajlic. Ako bas treba nesto citirati bolje da se iskopira diokoji se zeli citirati i klikne na navodnike u editoru

  • #10
    0 0

    postova:256
    seljankica @ 23.1.2012. 13:47

    nije lose sad nemam bas vremena prozujati kroz sve ali veceras cu,nadam se<stici.....

  • #11
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 23.1.2012. 14:37

    da, nervira me kad netko citira post od 3 km i onda samo ispod stavi smajlic. Ako bas treba nesto citirati bolje da se iskopira diokoji se zeli citirati i klikne na navodnike u editoru

    gordan

    to je malo glupo da nema citiranja. i kaj sad kao ne može kopirati čitav tekst i staviti ga pod navodnike??

    kaos će ti nastati bez citiranja LaughingLaughing

  • #12
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 23.1.2012. 15:15
    Najkorisnija novost je vjerojatno tražilica filmova, serija i glumaca - to je ono crno na vrhu :)... Tražilica za tv program još nije postavljena.
    Dobra je tražilica samo mogli ste stavit da pritiskom na enter ispiše sve nađeno pod traženim pojmom, a ne da se samo otvori padajući menu sa nekoliko nađenih pojmova.

    TV program se sada prikazuje kao lista, za grid nismo sigurni da li ga vratiti, jer neka tvrtka navodno posjeduje patent na njega. Moje mišljenje je da je grid dosta nepregledan većini korisnika, ne znam što vi mislite o tome...

     Meni se više sviđa prikaz u obliku liste nego grid

    Kanali su sada podijeljeni na više logičkih grupa, pa bi trebalo biti puno jednostavnije pronaći traženi raspored. Moja grupa trenutno ne radi :(...

    Čim prije osposobit ''moju grupu'' ;)

    Profil korisnika je ponešto promijenjen, popis prijatelja još ne radi, ali zato radi top lista filmova i serija koja je sad bitno upotrebljivija (mislimo dodati i embedanje na vaše blogove, stranice), desno je popis tema u kojima korisnik sudjeluje, fali još chat i neke sitnice. Lista videa je pretvorena u Vaš tv :), na forumu je dodano ocjenjivanje postova. Box za upis posta je na istoj stranici kao i sama tema...

    Ispis serija i filmova je dosta izmijenjen, na bolje nadamo se. Boks za komentar je odmah ispod filma.

    Komentari, molim !!!


    gordan


    za ovo ostalo samo pohvale

    Sve u svemu, vide se dobre ideje i poboljšanja u skoro svakom pogledu, kao što sam već napisao treba što brže osposobit ''moju grupu'' i ja ću preći na svakodnevno korištenje nove odnosno beta verzije Cool

    Možda još dopišem kakav komentar nakon podrobnije ''analize'' bete Laughing

    to je malo glupo da nema citiranja. i kaj sad kao ne može kopirati čitav tekst i staviti ga pod navodnike??

    kaos će ti nastati bez citiranja LaughingLaughing


    fox89

    Citiranje bi svakako trebali ostaviti...
  • #13
    0 0

    postova:55
    ekran @ 23.1.2012. 15:56
    Sviđa mi se.Smile
  • #14
    0 0

    postova:711
    gordan @ 25.1.2012. 12:30

    To su svi komentari? Pa kad ispravljate pravopisne greške ima ih više :)

  • #15
    0 0

    postova:560
    crnisokol @ 25.1.2012. 12:50

    Valjda se ljudima sviđa, pa nemaju što prigovoriti Laughing

    Meni je bio bolji unos ocjene sa onim ''sliderom'' (valjda se to tak zove), a ne ovaj novi sa nekakvim kalkulatorom

    Kod arhive fali filtar za filmove koji počinju nekim brojem, te vidim da ste promijenili da se pretražuje po domaćem prijevodu naziva filma, meni je nekako draže da se pretražuje po originalnom naslovu...

    Ne znam dal je ovo pravo mjesto, ali volio bih kad bi uvrstili ove programe: Horror Channel, True Movies 1 i 2, True Entertainment...imam ih još al ovo je dosta za početak Cool

1 2 3
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala