Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Cinestar-kino s 5 zvjezdica ili samo kino s dobrim stolicama

1
  • #1
    1 0

    postova:711
    gordan @ 29.11.2008. 18:46

    Ta silna pompa koja je dignuta dolaskom Cinestara u Zagreb mi je vrlo smiješna. Zaista ništa u tom kino ne zaslužuje 5 zvjezdica osim udobnih stolica, koje su navodno i najskuplji dio inventara. Ja sam se nekako nadao da će se novac uložiti primarno u kvalitetu slike i zvuka, a tek onda u stolice. Tako i dalje gledamo filmove s kolutova (toliko o digitalijama), a zvuk je previše pojačan, što audio oprema ne može pratiti, pa dolazi do klipinga. Dvorane su uglavnom male i zagušljive, a klima se pali tek pri određenom broju gledatelja.

    Kad sam prvi puta došao tamo nije mi bilo jasno čemu služe prvih 5,6 redova u dvorani, jer iz njih je film jednostavno negledljiv (jel vi u cinestaru znate koliko stolica ima u prvih 5,6 redova - mogli ste uštediti masu novaca). Ovo sve je iz iskustva iz Avenue Malla, no sumnjam da je u drugim centrima ili gradovima situacija drugačija.

    3D doživljaj je malo poboljšan s papirnatih naočala na plastične, uz ponudu od dva filma, no IMAX primjerice, očito nećemo tako brzo vidjeti u Hrvatskoj.

    Ako je netko bio u njihovim kinima u drugim gradovima bio bih zahvalan da ovdje napiše dojmove.

  • #2
    1 0

    postova:2916
    gorlock @ 11.11.2013. 19:59

    @gordane, prošlo je puno vremena od ovog tvog posta, dugo je skupljao prašinu.

    Današnji Imax je jednostavno odličan, Cinestar - kako koji - međutim ono što je ostalo po starom to je tih prvih 5-6 redova koji nemaju svrhe.

    Recimo to ovako i kada igra neki novi Hit film i ako nema slobodnog mjesta u zadnjem redu (regularnom redu-ne vip), tada niti ne idem u kino dok se na nekoj slijedećoj predstavi ne nađe slobodno mjesto u zadnjem redu.... Smije se

    Zato su mi online rezervacije zakon .

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala