Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Sex ili nasilje

1
  • #1
    0 0

    postova:220
    gor @ 22.9.2008. 0:14

    Gledam ovu našu televiziju i ne znam tko je tu lud. Ako slučajno nekoj glumici ispadne sisa u 48. minuti, film je totalno neprihvatljiv za prikazivanje prije ponoći. Ali zato redovno u 8 navečer ima 12 mrtvih do 7. minute. Što bi vi radije da vam dijete slučajno vidi: golu sisu ili tipa u lokvi krvi? Ja glasam za... Innocent

  • #2
    0 0

    postova:711
    gordan @ 22.9.2008. 0:52
    Ja sam za porciju mliječnog
  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 22.9.2008. 9:25

    Potpuno je svejedno. Djeca su i prije bila izlozena nasilju. Moja je generacija imala HeMana, Toma i Jerrya i slicne, danas klinci gledaju razne *mone (sada kad ovo pisem cini mi se da smo ipak mi imali vise nasilja u crticima).Stvar je samo "uputiti" ih i objasniti razliku izmedju stvarnosti i televizije/racunalnih igara.Poludim kada ljudi koji nemaju pojma upiru prst i optuzuju racunala/TV za divljacko ponasanje njihova djeteta (s kojim se btw. uopce ne "bave" i koje je de facto cesta odgojila). Opet se vracam na svoju generaciju koja je u osnovnoj skoli po nekoliko desetaka puta presla DOOM 1 i 2. I sada ne trcimo svi sa luparama po gradu (dobro, vecina da, ali ne svi) ...

    Sto se sisa tice, mislim da je dovoljno uci u tramvaj. Barem jedan penzic cita "1 dan", te tzv. novine koje jedino svojom niskom cijenom i navedenim sisama (uz ultraturbosenzacionalisticke naslove i gomilu nevaznih podataka) dobija kupce.

    Sto se mene tice, dajte mi oboje... Klinci ce sami doc do i jednog i drugog, nudili im mi to ili ne...

  • #4
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 8.11.2008. 19:57

    Gledam ovu našu televiziju i ne znam tko je tu lud. Ako slučajno nekoj glumici ispadne sisa u 48. minuti, film je totalno neprihvatljiv za prikazivanje prije ponoći. Ali zato redovno u 8 navečer ima 12 mrtvih do 7. minute. Što bi vi radije da vam dijete slučajno vidi: golu sisu ili tipa u lokvi krvi? Ja glasam za... Innocent


    gor
    Kao što je Schwarzeneger u Terminatoru rekao; "u našoj prirodi nam je da se uništavamo". 
  • #5
    0 0

    postova:541
    franz @ 8.11.2008. 20:57

    pa tko bi svima vama udovoljio! to je nemoguće, a i ne živimo u savršenom svijetu, tko živi ili misli o tome a kad smo kod filmova neka pogleda onda film "savršeni svijet", kevin co. i clint eastw. glume, možda se probudite..

    franz

  • #6
    1 0

    postova:207
    arina @ 28.2.2016. 23:52
    beno Mi smo imali više nasilja j crtičima????????
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala