Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Za one koji ostaju doma - što ćete gledati u novogodišnjoj noći?

1
  • #1
    5 0

    postova:1962
    aya @ 31.12.2016. 13:34

    Ako ste pripremili pajceka i francusku, izabrali trenirku ili pidžamu, ostaje pitanje - što nam se nudi na TV programu?

    Pritom ne mislim na specijalizirane novogodišnje programe s puno domaćih pevaljki, isforsiranog humora i iritantnih voditelja, nego na filmove, naravno. Namiguje

    Kako stvari (program) stoje, mislim da ću ja u Novu ući s RTL2, dakle, uz Criminal Minds, Cold Case, Fringe i starim, dobrim Clintom i The Outlaw Joseye Walesom.

    Sretna Nova svim forumašima!

  • #2
    4 1

    postova:507
    pandaboy @ 31.12.2016. 16:00

    imaš trećeg čovjeka na trećem sjajno odigrana uloga glavnog glumca i radnja je super 10 od 10 volim noir filmove pogotovo iz 40ih i mrzim zareze

    p.s.

    što god gledali, gdje god bili have fun, i sretna Nova 2017. kako za vas, tako i za filmove!

  • #3
    3 0

    postova:264
    filmofil1983 @ 31.12.2016. 19:22

    Ekipa evo ja novu godinu neću dočekati uz male ekrane ali ni velike ! Vama koji ste kod kuće želim ugodnu večer uz filmske klasike ili blockbustere....Sretna vam i uspješna nova 2017 .godina

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala