Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Advent Zagreb

1
  • #1
    1 2

    postova:2527
    bearfoot @ 18.12.2016. 19:12

    jedino u ćemu Zgb advent zaostaje za konkurencijom su tzv kobasice koje nude po štandovima pod raznim brandiranim imenima, neke čak ponosno nose naziv "domaća", a koje je sve moguće nazvati jednim imenom, "žlundravke"...sve ostalo je na istom, pa i višem nivou od ostalih glavnih gradova u okruženju: ozračje, organizacija, ponuda, prihvatljive cijene, čistoća...btw, knedle s makom i vanilijom na kraju Vlaške su best of the best of the best, Bečke se mogu sakriti...

  • #2
    2 1

    postova:1962
    aya @ 19.12.2016. 3:11

    međede, nemoj da ti pričam o čistoći i nivou. Na žalost, ta manifestacija, nazvana Advent u Zagrebu (iako s Adventom ima zajedničko samo ime) održava mi se već n-tu godinu pod prozorom, pa dozvoli da znam i malo više od onoga što vide zaslijepljeni potrošači. Od lokalnih pijanaca, koji u kućice s hranom noću obavljaju nuždu (i veliku i malu), grancljivog ulja kojeg držatelji tih vašarskih koliba noću izlijevaju u hortenzije, pa nadalje.....S tih štandova ne bih niti čačkalicu stavila u usta, a kamoli nešto pojela. O atmosferi seoskog sajmišta nema smisla niti govoriti - kod nas svi projekti moraju biti megalomanski, pa se tako od decentnog Adventa u npr. Salzburgu, zagrebački razlikuje po tome što izgleda kičastije čak i od nakarade obitelji Salaj.

  • #3
    3 0

    postova:711
    gordan @ 19.12.2016. 14:37

    A baš sam se ponadao da će nam Aya, puna blagdanskog duha koji upija s prozora i još zamusana fritulama s čokoladom i cimetom (inače poklon od zgodnog ljubaznog prodavača s obližnjeg štanda kojem se nekoliko puta ovlaš nasmiješila), napisati neki topao i inspirirajući komentar na ovu temu.

    Neću se žaliti, nije ni grancljivo ulje i mokrenje u kućice s hranom za bacit Poljubac

  • #4
    2 0

    postova:507
    pandaboy @ 19.12.2016. 15:18

    Ne znam baš puno o adventu u Zagrebu, no kad smo već kod blagdanskog duha, chat ne radi a sumnjam da je od preopterećenja :P

  • #5
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 19.12.2016. 15:38

    hahaha, sjajni komentari! Ljepota je u oku promatrača. Ili nije...? Smije se

    Vrlo sam kritična pa uvijek za lovu koju dam važem jel to vrijedilo... Nije problem u lovi; problem je u kvaliteti. Meni je Advent u Zagrebu postao drag (jedino) zato jer ga ove godine provodim u vrlo pozitivnom raspoloženju s nasmiješenim osobama i odmah mi je sve ljepše i ukusnije. Prezaslađena mlaka voda s GMO začinima poslužena u kartonu za 15 kuna, žilava kobasa koje pola ostane među zubima pa čačkaš kroz noć, kako postaješ gladan, nedostatak glazbe, događanja i koncerata, nagužvani i otuđeni ljudi koji onuda hodaju samo zato jer je red, kašnjenje tramvaja, kineski suveniri... (slatko ne jedem pa ne znam kakvo je)... sve to mi odjednom smeta manje nego prethodnih godina. Ovaj je advent očito zamišljen za široke mase koje najmanje uključuju nas uredne platiše, Purgere, osobito one uglađene Smije se

    Advent se širi, sve je više kućica s uglavnom lošom gastronomskom ponudom i previsokim cijenama, ali ponavljam - u dobrom društvu fokusirana sam na sve ono dobro (ovo ne pišem u dobrom društvu, kritike se ne pišu u dobrom društvu hahah). Zagrebački advent odvija se na sve većoj površini i neka bude tako... Voljela bih da se riješi pitanje ambalaža (posudiš/kupiš keramičku šalicu kao što tog ima vani), odvojeno skupljanje otpada (karton/plastika) i slično...

    Sve u svemu, sretan Žićbo! Namiguje

  • #6
    0 0

    postova:1091
    yuma @ 19.12.2016. 15:39

    Bearfoot - gdje na kraju vlaške? U vlaškoj ni nema Adventa...?

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala