Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Gear VR

1
  • #1
    3 0

    postova:147
    mandrak @ 8.3.2016. 14:55

    .... upravo otvoren .... prvi dojmovi odlični .... analiza nakon testiranja uživo ovih dana kad se vrnem s puta .... baš me zanimaju neki filmeki na VRu .....

    Samsung S7 Edge

  • #2
    0 0

    postova:147
    mandrak @ 8.3.2016. 15:08

    .. sad vidim da sam s moba poslal dva puta istu temu i to još bez naslova .... molim adima da jednu zbriše jer ja nemrem .... thx ....Srami seIznenađen

  • #3
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 8.3.2016. 20:22

    Isprobao VR i ostadoh frapiran .... sjedim u naslonjaču i gledam virualne 3d zvijezde a u daljini se vrti zemlja ma ludnica ... slušam U2 kao da sam na konceru i gledam njihov spot ... nisam baš možda objektivan jer je ovo nekaj novo za mene ali ovo je S J A J N O ...... nakon početne zezancije potvrđivanja maila na Oculus stranici koja je zadužena za sva virtualna rješenja ... krenuh sa tutorialsima koji su vrlo jednostavni ..... ono primi nešto klikni tu pogledaj levo desno bla bla krenuh u oculus dućan i tamo ostadoh šokiran doživljajem ..... odabrah u2 spot stavih slušalice i doživjeh bliski susret treće vrste pure sound & vision ..... SJAJNO .... detalji nakon gledanja nekog filma slijede .... na žalost nisam imao vremena pogledati neki kratki filmek .... 

    ... vrlo bitno je podesiti sve parametre (oštrinu, dubinu, svjetloću) prema sebi jer ono kaj bu vama možda puno boja nekom bu kričavo ili retro bljedo .... na sreću sve prilagodbe su vrlo frendli napravljene čak i remenje koje vam opasava glavu je podosta udobno i prilagodljivo ... jedina zamjerka kolutić za oštrinu je točno ispod srednjeg remena tako da ga je nespretno vrtiti ali kad ga jednom namjestiš više nema previše potrebe za njim ...

  • #4
    1 0

    postova:147
    mandrak @ 8.3.2016. 20:24

    pita me žena dal u Oculus trgovini ima nekih sexy filmova za pogledat .... hm to mi nije palo na pamet al baš bum malo potražil ...... to bi mogel biti cirkus .... ženska koja se vrti na štangi uz rif raf ritmove ejsidisi hehehehehe ......  kaj se tiče samog smarta topla preporuka tko si može priuštit nek si ga zeme bez razmišljanja ako mu je edge prevelik nek zeme običan S (baš sam sad gledao malo HBO CRo na njemu i mogu reći ni trenutka nisam požalio što sam prešao na edge seriju) ......

  • #5
    2 0

    postova:147
    mandrak @ 8.3.2016. 20:43

    ... ono što je manje zabavno kaj to su dodaci za VR (zašto me to ne čudi)  pa ak se volite igrat dobro je imat joystick ..... pa daljinac da ne pipkate po telefonu sumanuto tražeći volume control .... sjajno je to da nema više kruženja mišom za target već sve rješavate pomicanjem glave u smjeru cilja a sa stickom pucate ..... to je detalj za one koji se vole igrat  ..... nevjerojatan doživljaj same igre u koju kao da zaronite i nikak da prestanete .... sve me strah sad kad se developeri razmahaju kak bu sve to zgledalo ... i naravno ono kaj nije dobro zamjetan umor očiju je i nakon kraćeg držanja VR na glavi ....

    evo link sa odličnim primjerom ...... https://www.oculus.com/en-us/rift/

    kliketnite na kratki filmić EVE:Valkyre pa bum vam što/šta jasnije ...... i da oni koji imaju padavicu ili problema sa raznim ravnotežama nije baš preporučljivo naročito za brze scene .........

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala