Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

sport-na-tv

1 2
  • #16
    0 0

    postova:711
    gordan @ 10.11.2011. 17:04

    Snooker je vrsta biljara... Ali slažem se da bi točnije bilo navesti da se radi o Snookeru.

    No nije mi jasan ogorčeni proser kako je tekst prepisan sa nekog srpskog sajta. To je čuvena hrvatska pozitiva :)? Ili tako tvoja primjedba dobiva na važnosti :)?

  • #17
    0 0

    postova:2
    alexanderwerner @ 10.11.2011. 20:37

    ¸pa Svjetski šampionat 2011 mi baš nije legao.riječ je naime o svjetskom prvenstvu.samo za informaciju i u hrvatskoj se igra snooker,hrvatska snooker liga se igra vec nekoliko godina i imasve vise ozbiljnih igraca

  • #18
    0 0

    postova:711
    gordan @ 10.11.2011. 22:11

    Odlično. I mi smo imali Svjetsko prvenstvo MojTV-a u snookeru na www.arcadetribe.com.

    Aya je bila prvak, a Senilno_Magare i ja šampinjoni :). Gorlock je imao problema s udaranjem bijele kugle, ali sad je već sigurno vješt.

  • #19
    0 0

    postova:54
    zvone @ 11.11.2011. 10:46
    Evo, sad kad sam već raskrinkan, priznati ću. Tekst nisam kopirao sa "nekog srpskog portala", tekst je kopiran sa ortodoksnog pročetničkog Crna Ruka&Velika Srbija portala, gdje se danonoćno kuju raznorazne zavjere protiv hrvatske jezične čistoće. Nemoš njih nazvat "neki srpski portal", to je najsrpskiji od svih srpskih portala na svijetu!  Wink

    Dobro , da ne ispadne da sam na pola viagre (pod***avam), riječ šampion, je legitimna hrvatska riječ i ne vidim kako bi onda njena izvedenica šampionat bila toliko pogrešna, no siguran sam kako ćeš mi to bolje elaborirati. Što se prepisivanja tiće (nadam se da ne misliš kako sam trebao sve pisati iz glave)  ;)  podatke sam skupljao na:
    https://uk.eurosport.yahoo.com/snooker/
    https://www.worldsnooker.com/page/Home

    Žao mi je što sam povrijedio tvoje snookerske osjećaje i prihvaćam svaku kaznu koja mi se odredi zbog nazivanja snookera biljarom, od starog dobrog kineskog strijeljanja (prošle godine u Kini su strijeljali 154 zlikovca koji su snooker nazvali biljarom), pa do sudjelovanja u plesu sa zvijezdama kao partner Dijane Čuljak-Šelebaj.

    Ako imam izbor, ja bi radije metak.

1 2
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala