Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box

Wimbledon 2011

1
  • #1
    0 0

    postova:11
    dileja @ 15.6.2011. 11:44

    Evo pošto se bliži Wibledon (za 4 dana počinje, početkom sljedećeg tjedna), mislim da je tema neizbježna :)
    Smatram da će ovo biti jedno od najzanimljivij turnira poslijednjih godina jer je konkurencija mnogo jaka i igra se veoma dobar i kvalitetan tenis, na veoma visokom nivou. Po meni najveći favoriti su svakako Djoković, Federer pa tek onda Nadal, a pored velikih svakako treba obratiti pažnju na Marija, Tsongu i po meni Soderlinga. Svakako tu je potajni favorit i Del Potro koji se nedavno vratio, ali mislim da će ga čekati jako težak žreb, jer nije visoko rangiran, pa ga jači protivnici mogu čekati već u početku turnira. Ako Đoković prikaže igru na nivou igre cijele godine, za mene je onda on najveći favorit, jer u takvoj formi je nepobjediv. Živi bili pa vidjeli :)

  • #2
    0 0

    postova:54
    zvone @ 16.6.2011. 1:39
    Sve si napisao ali ove godine bas navijam za Federera, neka se bar izjednaci sa Samprasom na 7 osvojenih pa onda, tko zna, mozda bude i 8. Pa neko to lovi tko moze  ;)
  • #3
    0 0

    postova:11
    bojus @ 23.6.2011. 19:28

    Murray je  veliki favorit iz sjenke.

    Lijepa kvota na njeg s početka turnira(1/7) i eto brze i lagane plaćeTongue out.

    Dragi forumasi jos nije kasno  da se ode u kladionicu.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala