Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
VIDEO: Prvi trailer za horor Krampus
Nakon prvih fotki je studio Universal predstavio i prvi trailer za film koji nam stiže u prosincu

VIDEO: Prvi trailer za horor "Krampus"

1
  • #1
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 10.9.2015. 15:51

    wow izgleda extra loseIznenađen

  • #2
    1 0

    postova:1130
    mario @ 10.9.2015. 17:32

    Ozbljno? Meni se skroz svidio, baš me podsjeća na Trick 'r Treat. Malo humora malo spooky stuff i eto... božićni film za cijelu obitelj :D Ona scena sa Krampusom na krovu je fantastično izgledala imo.

    Nemoj očekivati od filma nešto super strašno, već samo krvavu zabavu i nećeš se razočarati. Ali govorim kao TrT fanboy tako da :P.

  • #3
    0 0

    postova:599
    lordadamko @ 11.9.2015. 1:02

    ta scena je predobra al ostale mi se cine vise za mladu populaciju...ispod 12godina opr...ako uspiju ubacit i malo humora za odrasle bit ce bolje...

    gluma mi se cini meh, al ajde to je trailer tek...

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 11.9.2015. 1:32

    Pa ako i izgleda da ja za mlađu populaciju ne znači da je loše. Nakon pogledanog trailera meni su odmah Gremlins pali na pamet, a taj film s guštom svakim put pogledam. A što se tiče humora meni je ono "it's dry" bilo smiješno ali nismo svi isti :D

    Uostalom, bolje im je da rula film or ....

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala