Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Filmska kritika: Jurski svijet
Dinosauri. Bum bum.

Filmska kritika: Jurski svijet

1
  • #1
    5 0

    postova:2916
    gorlock @ 14.7.2015. 20:19

    Ha ha ha ha ha ..... Smije se 

    Moram se složiti sa recenzijom Smije se i dodati još ponešto.............

    Nešto najgluplje u filmu što sam vidio zasigurno je morala biti ljudska komunikacija između jednog od Velociraptora i Owena. Pobogu, to nije čak bio ni onaj tip komunikacije kakav simuliraju između ovčara Rexa i njemačkog inspektora Mosera, tu se doslovno činilo kao da su zaboravili staviti titlove.

    Ja sam lika prozvao "Šaptač dinosaura" ha ha ha ha,........

    No, dobro, da nismo gledali ranije dijelove ovaj bi nam bio super (možda).

    Recimo ja sam ga gledao sa kćeri (12) njoj je bio čak i strašan, inače film nosi oznaku 12. A s nama se prošvercao (zapravo nitko nije niti pitao koliko ima godina) i sin (7)....

    Njemu je film bio, super, nimalo strašan, uživio se u film i pitao na kraju: "Tata a kad će ljudi napraviti dinosaure konačno?"

    E u tom upitu leži problem!

    Koliko god to nekome bila zabava, sa svom mogućom tehnologijom, napretkom i znanošću nije isključeno da se jednog dana ovako što i desi, možda će upravo moj sin imati jedan takav park, e onda smo svi nahebali, jer bi on sada u ovoj dobi hranio dinosaure sa zločestim čikama. Smije se

    Sve u svemu nije loš film, onako pustit mozak na pašu i to je to.

    p.s. niti Terminator Genesys nije ništa puno drugačiji od ovog filma (na svoj način naravno).

  • #2
    0 5

    postova:1
    antonio lujic @ 15.7.2015. 14:08

    Ne slažem se s ovime. Po meni je film odličan iako nije baš nešto savrešno ali je savršeno povezan Dinosauri su odlično napravljeni i glumci igraju odlične uloge.

    Kraj je odličan. Svaka Čast Stivenu Spilbergu i njegovim dosadašnjim filmovima.

  • #3
    2 0

    postova:599
    lordadamko @ 16.7.2015. 16:27

    nisam htio nista napisat al kad sam procito komentar iznad moro sam napisat nesto...

    inace nevolim kad kriticar krene srat po filmu od pocetka to kraja, smatram to potpuno pretjeranim...pogotovo recenzije na ovom sajtu...

    no ova je nazalost u potpunosti opravdana...zalosna je cinjenica da je ovaj kriticar vise razmisljo o scenariju filma nego scenaristi i redatelj koji je radio na njemu...

    a za pokemon trenera dobijas plus bodove haha Smije se

    p.s. ovaj zadnji terminator se bar moze nazvat nekim akciskim flickom...ovaj...nope...kako deprimirajuce da takav film prede milijardu...kad se samo sjetim koliko sam sranja cuo o Avataru jer je toliko para zaradio a bar je 3 put bolji film od ovog...

  • #4
    0 0

    postova:256
    manuel robbery @ 16.7.2015. 19:45

    Odličan? Za ovo je jedini opis idiotizam.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala