Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Trailer za Suicide Squad ipak dostupan
Nakon što je procurila snimka sa prezentacije na Comic-Conu, redatelj David Ayer objavio je i službeni trailer

Trailer za Suicide Squad ipak dostupan

1
  • #1
    3 0

    postova:197
    silkycoco @ 14.7.2015. 10:02

    Uopće ne bih uspoređivala Jareda Letoa i Heatha Ledgera, kao što potonjeg nisam uspoređivala s Jackom Nicholsonom. Samo se nadam još jednoj odličnoj interpretaciji. Osmijeh

    Komentari na Redditu za Willa Smitha Smije se

  • #2
    2 3

    postova:1091
    yuma @ 14.7.2015. 13:59

    Joj... kad bi mi barem netko rekao o kakvom se to filmu radi? Jel to nastavak nečeg? Sorry...

  • #3
    3 0

    postova:69
    magdalenamarija @ 14.7.2015. 14:03

    nije nastavak. prvi samostalni film. kopiram iz nekog članka prije: "Temeljena na stripovima DC Comicsa, radnja se vrti oko ekipe superzlikovaca kojima vlada daje šansu za iskupljenje - puštaju ih na slobodu ukoliko će raditi za njih. Kvaka je u tome što će ih ta misija vjerojatno ubiti."

  • #4
    1 2

    postova:1091
    yuma @ 14.7.2015. 14:23

    Aaaaaaaaaaa, ok, članak nije jasan, a spominje se i neki Batman... hvala ti MM... A onaj ko mi je dislajko pitanje steram ga ... Šuti

    Osmijeh

  • #5
    3 0

    postova:416
    taurus @ 14.7.2015. 14:43

    Trailer izgleda sjajno narocito dijelovi koji su najvise  zanimali sve DC fanove-Joker i njegova druzica Harley.Casting savrseno pogodjen citave ekipe a Batman je tu prisutan kao "sredstvo" uvezivanja DC filmova u jedan prosireni univerzum,jer tamo gdje je Joker neminovno je prisustvo i  Batmana.Mislio sam da ce mi Smith nekako biti najmanje uvjerljiv kao Deadshot,medjutim,vidjevsi ga u nekoliko kadrova i on izgleda sjajno. Edit:Jokerov glas mi zvuci kao neki crossover izmedju Ledgerovog i Hamillovog,odlican i zastrasujuci.

    Edit:OMG šta to radi kolega @Pandaboy u filmu :) ;)

    panda

  • #6
    0 0

    postova:53
    bbcdpg @ 30.11.2015. 21:01

    Imitacije Jokera su višeslojne i mogu se različito intrepretirati prema potrebi u priči. Vidjeli smo "gangstera" "psihopata" a sada je na redu "cartoon". 

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala