Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Tarantino i Pitt pomeli američke kino blagajne
"Nemilosrdni gadovi" donijeli su slavnom redatelju više od 37 milijuna dolara u prvom vikendu

Tarantino i Pitt pomeli američke kino blagajne

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 25.8.2009. 22:45

    Neki sam dan s jednom prijateljicom pricao o Tarantinu i nekako zakljucio da ga smatram one-hit-wonderom.

    Doduse, two-hit - Pulp i Reservoir su mu super, u 4Rooms je imao malo prostora za razmahat se i nije lose,  JAckie Brown nikad nisam pogledao do kraja (blja), Kill Bill v1 SUXXX, Kill Bill v2 jos gore (Death Proof nekako ne zelim pogledat jer smatram da je trebao biti samo JEDAN Groundhouse kako je i namjenjeno)... Po ovom sto jesam pogledao, ide jako nizbrdo. Neznam sta ocekivat od Bastardsa...

    P.S. Ovo je MOJE misljenje, znam da se vecina ljudi nece slozit

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 27.8.2009. 12:56

    Zašto ne pogledaš Death Proof, film je, kako se kaže, "guilty pleasure".... prelijepe cure, izvrstan soundtrack i zvijer na četiri kotača. To mi je jedan od onih filmova koji uvijek mogu pogledati kad mi je dosadno.

  • #3
    0 0

    postova:494
    beno @ 27.8.2009. 21:50
    Mislim da sam nekako po postovima posjetitelja ovog foruma vec lagano skuzio ukuse. Ako ti kazes da je dobar i preporucas ga, uzet cu DVD (ionako sam vidio da je 40kn)...
  • #4
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 28.8.2009. 10:05

    taj death proof super film..klasičan tarantinov kaj se tiče dijaloga u filmu xD

    ali mene je jedino kraj malo razočaral, ali sve u svemu 8.2/10 :)

    btw. zbog čeg nemožeš pogledat jackie brown do kraja???? meni je odličan film. 

  • #5
    0 0

    postova:494
    beno @ 28.8.2009. 13:32

    Neznam tocno rec zbog cega. Valjda sam previse ocekivao a pre malo dobio i jednostavno mi ne lezi. 2 ili 3 puta sam pokusao, ali nikad do kraja (a ja inace svakakva smeca pogledam do kraja spice).

    Mozda se danas nakon posla zaletim u A. u AM (u NZ ;) ) i uzmem film (DP)

  • #6
    0 0

    postova:494
    beno @ 28.8.2009. 17:47

    Slab sam, nisam mogao ne uzet oba :)

  • #7
    0 0

    postova:47
    cane @ 28.8.2009. 18:40
    Meni je Jackie Brown odličan. Posebice mi je jak De Niro u tom filmu. A ne znam zašto misliš da je čovjek one hit wonder. Kill Bill 1 je odličan. Drugi je malo slabiji.
  • #8
    0 0

    postova:1130
    mario @ 28.8.2009. 18:51

    Slab sam, nisam mogao ne uzet oba :)


    Beno

    Nice :) Nabaci komentar kad pogledaš.

    Što se tiče Kill Billa meni je ok, vidi se da ga je baš radio za svoj gušt.

  • #9
    0 0

    postova:494
    beno @ 28.8.2009. 20:22

    Kill Bill je meni koma. Dok se trose milijuni da bi se CGI napravio sto realnijim, dodje Tarantino i "snimi crtic". To mijesanje samurajskih filmova, vesterna i crtanog filma - sa polako vec ispreforsiranom, ali opet njemu tipicnom, nekontinuiranom radnjom, te karikature od likova i radnji -- neznam, nije mi sjelo. A dvojka je tek koma. Sporo i neinteresantno.

    Ja sam vec neborojeno puta izazvao svadje sta na netu, sta uzivo omalovazavajuci filmove koje mnogi smatraju svetinjom (Matrix :) ), tako da sam navikao da sam u manjini sto se tice nekih filmova :)

  • #10
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 29.8.2009. 9:10

    slažem se s tobom sto se tice kill billa, a i matrixa.užas...ali sve ostalo od tarantina obožavam...

    vidim niko ne spominje from dusk till dawn :))  

  • #11
    0 0

    postova:1130
    mario @ 29.8.2009. 10:07

    slažem se s tobom sto se tice kill billa, a i matrixa.užas...ali sve ostalo od tarantina obožavam...

    vidim niko ne spominje from dusk till dawn :))  


    fox89
    Zato sto je to od Rodrigueza film :P
  • #12
    0 0

    postova:514
    fox89 @ 29.8.2009. 11:50
    Zato sto je to od Rodrigueza film :P

    mario


    hahahhahahahaha....da vidio sam i ja sad kasnije...moj bed::D:D:D:D

  • #13
    0 0

    postova:494
    beno @ 29.8.2009. 17:13

    Pogledao sam I DeathProof i PlanetTerror. Nisam odusevljen. 

    Tarantino je i opet dokazao da je veliki ljubitelj i poznavatelj glazbe (soundtrack je kao i obicno fenomenalan), da je majstor dijaloga (uz K.Smitha) te  da je veliki filmofil. Ali, cijeli film je uzasno razvucen, prazan i dosadnjikav.

    Rodriguez je s druge strane napravio zabavniji ali umjetnicki manje bitan film. Pravi grindhouse gore fest. 

    6/10 za oba...

    P.S. sada imam jos DVDa kojima su interesatniji dodaci od samih filmova ;)

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala