Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Prvi sneak peek u Mission Impossible – Rogue Nation
"Nemoguća misija: Odmetnuti" u hrvatska kina dolazi 30. srpnja ove godine

Prvi sneak peek u "Mission Impossible – Rogue Nation"

1
  • #1
    2 2

    postova:258
    alexije @ 29.6.2015. 22:57

    što se mene tiče ovo će biti najiščekivaniji film godine. trailer dobro zgledi, ona scena kad se bmw vrti u krug u onoj uskoj ulici i mete one motoriste je vrlo domišljata, originalna pa čak i epska rekao bih!  ništa tako efektno, jednostavno i atraktivno do sad ne vidjeh.

    MI5 liči na pravi akcić s dobrom, smislenom pričom, glavom i repom, a ne kao onaj najnahvaljeniji promašaj u povijesti čovječanstva MM4 video igrica bez duše, priče, glave i repa sramota koja ne zaslužuje da se nazove ni filmom, a kamoli umjetnošću.

    inače MI je uz Die Hard najbolja akcijska franšiza. Go Tom! Go Bruce! razveselite nas s još kojim nastavkom! Namiguje

  • #2
    0 0

    postova:128
    mario1505 @ 30.6.2015. 12:48

    Iako me moja ekipa pljuje radi toga, meni je Cruise zakon oduvijek! Čovjek radi dobre filmove, bar meni. Čak se fura na jackie chana i izvodi sve vratolomije sam. Svaka čast!

  • #3
    0 3

    postova:258
    alexije @ 30.6.2015. 15:39

    pitaj ekipu šta je njima zakon. cruise po meni ima nekoliko dobrih filmova kao što su npr. jerry maguire, few good men i franšizu MI.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala