Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Gledali smo: Harry Potter i Princ miješane krvi
Šesti nastavak serijala dosad je najslabiji izdanak sage o mladom čarobnjaku Harryju Potteru

Gledali smo: "Harry Potter i Princ miješane krvi"

1
  • #1
    0 0

    postova:27
    nitica @ 9.8.2009. 16:52
    jep i ja sam ga gledala. grozno. predugo, sporo, previše sladunjavo čak i za one 11godišnjake koje su sjedili pokraj mene. 
  • #2
    0 0

    postova:5
    cica @ 10.8.2009. 22:18
    ja sam gledala film i toliko mi je bio dosadan da sam otišla kući za vrijeme pauze koja traje 15min ajme!!!!!!!!!!!Cry
  • #3
    0 0

    postova:2
    demoniac @ 14.8.2009. 22:53
    Ma film je blagi užas, predlažem onima koji su čitali knjigu da ne pogledaju ni trailer, a kamoli da odu u kino. Apsolutno bespotreban trošak vremena, para, a bogami i živaca
  • #4
    0 0

    postova:97
    mala_vila @ 20.8.2009. 21:35
    Ja sam inače veliki fan Harrya Pottera, neću baš reć da je ovaj film bio užasan, i nije, bio je ok...malo sladunjav ali - ok.
    Ima stvarno nekih super scena, najdraža mi je kad su Dumbledore i Harry na onom otočiću u špilji...
    Scena Dumbledorove smrti mogla je bit i bolja...
    Iskreno - najbolji djelovi Harrya Pottera su mi 3. i 4. dio... U 4. djelu definitivno je bio najbolji režiser - Mike Newell, i mislim da je J.K. Rowling strašno pogrješila jer je sad do kraja uzela Davida Yatesa, jednostavno nije dobar. Od 5. djela je napravio polu drek, ali ajde dalo se gledat...sad je ovaj 6. dio još i nekako ispao ok, a čisto me strah što će bit sa 7. djelom koji je u dva dijela... Taj dio bi trebao bit najbolji, a kako će ispast... uf...
    Zaključak: recimo da sam zadovoljna sa 6. djelom, mogao je bit i bolji, kraj me je malo razočarao...
1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala