Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Slab start za Blomkampov „Chappie“, ali stiže „District 10“?!
Loše reakcije kritike i publike na novi film kod redatelja su izazvale dugoočekivane riječi: „Imam ideju za District 10!“

Slab start za Blomkampov „Chappie“, ali stiže „District 10“?!

1
  • #1
    1 0

    postova:1130
    mario @ 9.3.2015. 20:54

    Neill Blomkamp se očito ugledao na ShyamalanaNadam se da će bar za Aliena netko drugi srediti scenarij, a Neil nek se drži režije. Dobar scenarij Neilov stil i moglo bi biti ok. 

    I marinci, ne smijemo zaboraviti marince sa smartgunom.

  • #2
    0 0

    postova:50
    dragmio @ 9.3.2015. 21:48

    Baš suprotno. Scenarij za District 9 bio je fantastičan, a u Elysiumu je prste očito imalo barem desetak executive producera. Zato je i ispao onakav.

    Dakle, treba dati Blomkampu da piše scenarije. Sam.

  • #3
    0 0

    postova:1130
    mario @ 9.3.2015. 22:12

    IMDB kaže da je Elysium Blomkampov solo projekt dok je D9 i Chappie pisao zajedno sa Terryem Tatchellom. Chappie još nisam gledao tako da tu ne mogu komentirati ali za Elysium, koji mi je vizualno odličan i ima jednog od najawesome SF ratnika ikad, je i sam Blomkamp priznao da nije uspješno odradio zadatak.

    "...I feel like I fucked it up, I feel like ultimately the story is not the right story. I still think the satirical idea of a ring filled with rich people hovering above the impoverished Earth is an awesome idea. I love it so much, I almost want to go back and do it correctly. But I just think the script wasn’t… I just didn’t make a good enough film is ultimately what it is. I feel like I executed all of the stuff that could be executed, like costume and set design and special effects very well. But ultimately it was all resting on a somewhat not totally formed skeletal system, so the script just wasn’t there…"

    Blomkampov citat

  • #4
    0 0

    postova:161
    ed_hunter @ 9.3.2015. 23:21

    Blomkamp se pokazao kao redatelj sa specifičnim izražajem i sjajnim vizualnim aspektom u svojoj režiji, ali dojma sam da je upravo toliko specifičan da nije za svakoga, a napravio je tri tematski vrlo slična filma. Tu se javlja problem, bila bi šteta kad bi jedan talentiran režiser novije generacije ostao upamćen kao one-trick-pony nakon što mu se izjalovi još jedan u nizu distopijskih SF filmova o društvenoj segregaciji

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala