Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Renesansa Stephena Kinga
Napokon stiže filmska adapatacija romana "It", vječnog izvora filmova strave Stephena Kinga, pod vodstvom Caryja Fukunage

Renesansa Stephena Kinga

1
  • #1
    4 0

    postova:1130
    mario @ 6.12.2014. 17:53

    Ne znam tko bi mogao zamijeniti genijalnog Tim Curryja... brrrrr.

  • #2
    2 0

    postova:271
    sebulba @ 6.12.2014. 21:51
    uuuuu bilo je neprospavanih noci kao klinjo na ovaj film.jedna od boljih adaptacija kingovog romana na tv, inace je znalo bit gadnih zbrljotina.
  • #3
    2 0

    postova:2
    alan dešić @ 7.12.2014. 0:10

    "It " je odavno snimljen kao serijal u vrhunskoj viskobudžetnoj produkciji.Milsim da dva cijelovečernja filma , taman da su directors cut, odnosno da se emitiraju u cijelosti bez rezanja da bi se prilagodili televizijskim satnicama emitiranja nikako ne mogu pokriti  priču širinom serijala.

    Stephen King je nezamjenjiv kao štivo za čitanje.Tek onda svatko doživi priču potpuno slobodnom vlastitom imaginacijom bez utjecaja sa strane.

    Ali,., naravno da treba pogledati adaptaciju.

  • #4
    2 0

    postova:50
    dragmio @ 7.12.2014. 12:35

    Pennywise iz serije možda je najstrašniji lik iz horora ikad. Jedini je koji je mene uspio uplašiti, to je sigurno. I to u kasnom pubertetu kad smo svi najviše cool i "ništa nas ne može iznenaditi" itd. Znam da sam se smijao i samoj ideji. "Klaun koji ubija. Koja glupost." Ali kad je krenulo. Jao, jao...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala