Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Odabran je Cyborg!
Projekt 'Batman vs. Superman' u svoju je glumačku ekipu donio pojačanje u obliku mladog Raya Fishera

Odabran je Cyborg!

1
  • #1
    1 1

    postova:228
    joker12 @ 25.4.2014. 15:30

    Dal oni to rade film Batman vs. Superman ili Justice League?

  • #2
    1 1

    postova:24
    john_debakl @ 25.4.2014. 16:32

    koja ce to parodija ispast

  • #3
    2 1

    postova:416
    taurus @ 25.4.2014. 22:49

    DC i WB idu nekim svojim putem,ne kopiraju Marvelovu formulu,što je dobra stvar po meni.Ovo što je Marvel postigao je za svaku pohvalu ali sada niko ne spominje njihove početne promašaje u vidu Daredevila,Electre,prvog Hulka sa E.Banom pa i situaciju gdje su novog Hulka E.Nortona zamijenili M.Ruffalom u Avengerima.DC,vjerujem,ide u realizaciju Batman vs Superman filma gdje ćemo još neke likove iz DC Univerzuma kao što su Wonder Woman,Cyborg vidjeti u malim,praktično cameo ulogama što bi bio svojevrsni pandan Marvelovim mid i after credit scenama pomoću kojih su uvezivali likove i priču.Sve će,na kraju,zavisti o egzekuciji i kvaliteti priče za koju će se odlučiti ali vjerujem da Snyder zna šta radi s obzirom na kvalitetna ostvarenja koja su iza njega a bazirana su na stripu (300,Watchmen i naravno Man of Steel).

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala