Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Morrissey: Nema razlike između jedenja mesa i pedofilije!
Kontroverzni pjevač svojom izjavom ponovno je uspio šokirati javnost

Morrissey: Nema razlike između jedenja mesa i pedofilije!

1
  • #1
    2 1

    postova:1962
    aya @ 5.1.2014. 1:30

    Ne znam koliko 98% njegove publike biti sretno što ih je proglasio pedofilima. A bit će i nema puno prijatelja.....koliko često nešto provali, jedino je još po tome i poznat. Šteta uspomene na Smithse.

  • #2
    1 1

    postova:1
    kon jina @ 5.1.2014. 9:48

    odo ja na jutarnju pedofiliju

  • #3
    2 1

    postova:51
    sienna @ 5.1.2014. 12:48

    koji manijak. i bas kako @aya kaze, nije uopce zasluzio da ga se dovodi u poveznicu sa Smithsima.

  • #4
    1 6

    postova:2
    lodger dann @ 5.1.2014. 14:08

    aya ... mislim da ti je procjena vise nego i pogresna...jer, zasigurno veliki dio njegove publike su vegetarijanci tj. ne jedu meso...to što on ima izrazito ekstremne izjave je druga strana medalje...ali ostaje da je danjašnja mesna industrija dno dna, mesojedi pretjeruju u jedenju mesa do krajnjih granica bez ikakve svijesti o tome što se jede i kako....životinje pate, a ljudi još više jer sve se to energetski odražava na svijest tj. kod nesjvesnih i običnih žderača na podsvijest...I ovaj čovjek je the Smiths, pa nisi sienna valjda ti stvorila band??!!!, kako se jadno razbacujete s tim postovima...bljak...neuko, nesvjesno...

  • #5
    5 1

    postova:8
    qunst @ 5.1.2014. 15:00

    lodger, jel ove tvoje izjave imaju ikakvu podlogu u bilo kakvim znanstvenim istrazivanjima ili barem potvrdu strucnjaka ili su jednostavno pretjerivanja biljojeda kojem je nedostatak vitalnih proteina negativno utjecao na energetsko stanje svijesti?

  • #6
    1 1

    postova:8
    filmopat @ 5.1.2014. 16:35

    Obožavo sam Smithse, a Morrissey je uvijek bio čudak. Sve je manja razlika između njega i svinje.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala