Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
11.01. u 11:01h stiže RTL Kockica!
Prvi besplatni specijalizirani kanal za djecu, mlade i obitelj, stiže uskoro sa pregršt zabavno-obrazovnih formata

11.01. u 11:01h stiže RTL Kockica!

1
  • #1
    1 2

    postova:2916
    gorlock @ 29.12.2013. 14:46

    Bilo je najavljivano ako se ne varam da bi ovaj kanal trebao krenuti od 01.11.2013.

    No bolje ikad nego nikad.

    Hvale vrijedan potez, napokon pravi dječji kanal dostupan svima a ne samo (kao neki) u kojekakvim tv paketima razno raznih tv platformi, satelitskih i inih.......

    Bravo za RTL.

  • #2
    0 3

    postova:2916
    gorlock @ 11.1.2014. 20:17

    I napokon krenuo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...................

    Na oduševljenje mnoge djece ali i odraslih, napokon nacionalni dječji tv kanal.

    Sudeći prema prvim reakcijama ljudi, ovo bi mogao biti najgledaniji kanal u HR.

    No interesantno kakva je ovo zemlja, kada ostale tv postaje niti ne prenesu vijest da je ovaj kanal uopće krenuo.

    Ne čudi me, što Nova tv nije prenijela ovu vijest, ali što HRT u svom dnevniku nije niti spomenio, mislim da je to nedopustivo. Nema veze što su konkurentne tv kuće.

    Svi plaćamo HRT pretplatu i trebali bi biti realni i objektivni i prenositi SVE vijesti iz zemlje i to iz svih krajeva, barem one najbitnije.

    Ovako HRT nastavlja sa svojom medijskom blokadom vijesti i puštaju u eter samo ono što njima odgovara. Govna HRT-ovska smrdljiva.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala