Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Koja nam je to sitnica promaknula u Home Alone?
Zašto obitelj McCallister nije već na ‘čekiranju’ u zrakoplovnoj luci primijetila kako nedostaje Kevin?

Koja nam je to sitnica promaknula u "Home Alone"?

1
  • #1
    5 1

    postova:9
    cules8 @ 19.12.2013. 21:17

    nije...

  • #2
    3 2

    postova:2916
    gorlock @ 19.12.2013. 22:52

    U filmskom božićnom klasiku redatelja Chrisa Columbusa, dakako govorimo o “Home Alone”

    Ovo doista i je filmski božićni klasik, barem po broju prikazivanja na tvu upravo za Božić.

    Što se tiče navedene scene, da vidio sam je nekoliko puta, ali u početku nisam skužio, dok se nisam zapitao kako su ga mogli ostaviti a da ne primjete, no niti tada nisam skužio taj detalj Smije se

    Glupo mi je u nelogičnoj komediji tražiti logičnost, ali eto u ovoj i to postoji, pa je ovaj film jedinstven i po tome.

  • #3
    0 1

    postova:114
    dxdy @ 19.12.2013. 23:56

    mene jedino zna nekad zasmetati greške u filmovima kad ne paze kod snimanja pa budu propusti ali da li je nešto logično ili ne, to me ne zanima ako je film dobar. ja se čudim ljudima koji traže logičnosti u filmovima... filmovi su za zabavu i opuštanje.. ako netko želi logiku onda neka se bavi matematikom 

  • #4
    1 0

    postova:2
    pandika @ 20.12.2013. 8:43

    Taj film se za Božić "mora" gledati! Ne mogu više

  • #5
    1 1

    postova:3
    fatma giggy bataine @ 20.12.2013. 22:01

    ali je brutalno šta je ovoj dvojici uradio 

    policija je i njega trebala odvesti 

  • #6
    0 0

    postova:2
    ivan petrić @ 26.12.2013. 21:34

    Ne kužim kak je to ljudima promicalo. A baš je snimljeno tako da se vidi što se nalazi u kanti za smeće.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala