Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Objavljene nominacije za Zlatni globus 2013.
Komedija „Američki varalice“ s čak 7 nominacija pomela konkurenciju!

Objavljene nominacije za Zlatni globus 2013.

1
  • #1
    2 0

    postova:31
    majstorcola @ 13.12.2013. 14:49

    Iako nisam Gledao siguran sam da 12 Years A Slave dobiva oscar, bilo je jasno od prvog trailera

    Znači moja preptostavka (vrijedi i za Oscar):

    Film (Mjuzikl/komedija): American Hustle

    Film (drama): 12 Years A Slave

    Glavni glumac (m/k): Christian Bale

    Glavni glumac (d): Chiwetel Ejiofor

    Glavna glumica (m/k): Amy Adams

    Glavna glumica (d): Emma Thompson (iako znam da će dobit Sandra Bullock)

    Sporedni glumac: Jared Leto

    Sporedna glumica: Jennifer Lawrence

    Redatelj: Alfonso Cuaron

  • #2
    0 2

    postova:256
    karter @ 13.12.2013. 19:32

    Dakle prema očekivanjima se počinju slagati i glavni kandidati za ovogodišnjeg oscara. Prije svega 12 years a slave, gravity dok mislim da će postepeno american hustle ispasti iz kombinacija, ostali su tu samo da popune listu. Iako 90 posto filmova do sada nisam pogledao jer većina ni ne igra u našim kinima mislim da će ti u svim dramskim katerorijama slaviti 12 years a slave, osim eventualno za sporednog glumca (leto) i najbolju glumicu gdje će slaviti ili bullock za sjajnu ulogu u filmu koji me nije posebno oduševio ili blanchett za ulogu u allenovom filmu. Amy Adams nikad neće ništa osvojiti pored meryl streep tako ni ovaj put u kategoriji najbolje glumice u mjuzilu ili komediji. To je to što se tiče globusa.

  • #3
    0 0

    postova:228
    joker12 @ 30.12.2013. 21:35

    Evo mojih prijedlog za najprestižnije Oscare:

    NAJBOLJI FILM: Gravitacija

    NAJBOLJI REDATELJ: David O. Russell - Američki varalice

    NAJBOLJI GLUMAC: Leonardo DiCaprio kao Jordan Belfort u Vuk s Wall Streeta

    NAJBOLJA GLUMICA: Sandra Bullock kao Dr. Ryan Stone u Gravitacija

    NAJBOLJI SPOREDNI GLUAMC: Michael Fassbender kao Edwin Epps u 12 godina ropstva 

    NAJBOLJA SPOREDNA GLUMICA: Jennifer Lawrence kao Rosalyn Rosenfeld u Američki varalice 

    NAJBOLJI ORIGINALNI SCENARIJ: Gravitacija

    NAJBOLJI ADAPTIRANI SCENARIJ: Vuk s Wall Streeta - Jordan Belfort; Vuk s Wall Streeta

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala