Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
'Živi mrtvaci' su 'Izgubljeni'
Drama o zombijima možda se ne odvija na otoku, ali se zato vrti u krug, složni su i kritika i publika

'Živi mrtvaci' su 'Izgubljeni'

1
  • #1
    0 3

    postova:31
    majstorcola @ 3.12.2013. 16:28

    Serija trenutno živi na stari slavi, zadnja epizoda je bila zanimljiva, ali stavrno neznam zašto su ubili Hershela on je uz Daryla i Ricka najbolji lik u seriji, kako je krenulo na kraju svake sezone (Polusezone) će ubiti nekog sve dok Rick ne ostane sam

  • #2
    0 4

    postova:1
    lijencina @ 3.12.2013. 18:07

    majstorcola spojler Viče

    koliko god se LOST izgubio nakon 3.sezone i dalje je ostao jedna od najboljih serija svih vremena, i bilo kakvo usporedivanje bilo koje serije sa Izgubljenima je uzaludno. i TWD mi je jedna od omiljenih serija ali pad kvalitete je prevelik, jedno 20 puta veci nego kod Izgubljenih, jer LOST sam i dalje nestrpljivo cekao da epizoda izade, a TWD sam prestao gledati nakon 4.epizode ove sezone. Naravno namjeravam pogledati ali vjerovatno tek kad izade i preostalih 8 epizoda nakon pauze.

  • #3
    2 1

    postova:2916
    gorlock @ 3.12.2013. 19:12

    Istina, ništa konkretno nije ponudila ova polusezona. Ovaj zadnji dio je bio nešto napetiji, ali sve u svemu o odnosu na ono što je nekad bila serija - ove prve epizode 4. sezone su znatno slabije.

    A i ova posljednja je bila zbrda zdola, u smislu ajmo sad sve riješiti o ovoj seriji.

  • #4
    0 3

    postova:114
    dxdy @ 3.12.2013. 21:40

    glupost... 4. sezona je jedna od boljih.... 

  • #5
    0 3

    postova:2
    stojadin žuti @ 3.12.2013. 22:18

    ak ste čitali strip ima smisla... ak niste, krenite :)

  • #6
    1 0

    postova:2
    stojadin žuti @ 3.12.2013. 22:24

  • #7
    1 0

    postova:1
    ivana897 @ 7.12.2013. 12:05

    4, sezona je najbolja jer se radi o preživljavanju i suočavanju sa zombijima skoro svaki dan i rekli su da će ova sezona biti najbolja do sad i po meni,to su i ostvarili.  U 3, sezoni bio rat između ljudi,a u 2, je bilo ljubavnih trokuta i nije se više znalo ko je s kim,a zombiji su pali u drugi plan i naravno 1, sezona,također odlična. a Hershela su ubili,mislim,glupo bi bilo da sad neki od glavnih likova ne umre,jer netko mora i ovaj put je to bio Hershel.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala