Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Još jedan rekord za Disney i Marvel!
„Thor: Svijet tame” počeo je s prikazivanjem na 36 tržišta, a u naša kina dolazi već ovaj četvrtak

Još jedan rekord za Disney i Marvel!

1
  • #1
    0 1

    postova:228
    joker12 @ 3.11.2013. 13:36

    mislim da će ovo biti treći marvelov film iznad 1 milijarda dolara

  • #2
    3 0

    postova:203
    franorobert @ 3.11.2013. 15:20

    Ne vjerujem i mislim da će Marvel iduću milijardu dočekati tek sa Avengers 2...

  • #3
    1 1

    postova:256
    karter @ 3.11.2013. 15:48

    Ma nema nikakve šanse da prešiša milijardu. Zarada će vjerojatno biti kao prvome djelu, nekih 400 M. RAzlozi su brojni, nema karizmatičnog junaka poput downeya jr., nije toliko popularan u svijetu kao drugi superheroji (batman, ironman), a ni marketing nije bio na razini avengersa ili novoga viteza tame, a o kvaliteti ili nekvaliteti jedinice neću ni raspravljati, natalie portman su doslovno prisilili da glumi u ovom nastavku. JA znam da ga sigurno neću u kino ići gledati. A slažem se s tim da ćemo čekati avengerse 2 za miliijardu. Što se tiče DC-ja nisam siguran ni da će ovaj tragikomični superman vs batman ići preko milijarde.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala