Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Sheldon, Penny i Leonard traže i do 1 milijun dolara po epizodi TBBT!
Trojac se na to odlučio nakon što su glumice koje su utjelovile Amy Farrah Fowler i Bernadette dobile povišicu i stalni ugovor

Sheldon, Penny i Leonard traže i do 1 milijun dolara po epizodi TBBT!

1
  • #1
    2 5

    postova:16
    clinteastw00d @ 19.9.2013. 14:17

    Oni su u 7 sezoni jako su uspješni i to je za mene normalno i očekivano da imaju 3. gl glumaca Jim, Johnny i Kaley po 1m$ po epizodi. To nije puno za naše standarde tako to ide u Hollywoodu

  • #2
    4 2

    postova:507
    pandaboy @ 19.9.2013. 15:19

    Postoji razlika između borbe za zasluženu normalnu povišicu i čiste pohlepe i umišljenosti... Volio bih da se barem jednom za promjenu dogodi da tim glumcima netko kaže: "znaš što... ti dobivaš 30 tisuća, tražiš 80, a mi znamo nekog tko će te rado zamijeniti za 15"....pa koliko god taj scenarij bio malo vjerojatan....evo,  WB, ja se nudim za samo 1000$ po epizodi? ide još tko sa mnom? rorschach? :P

  • #3
    0 2

    postova:3
    fatma giggy bataine @ 19.9.2013. 15:26

    Ova Kaley Cuoco po meni ne zaslužuje milion, svega 100000 je ovoj dovoljno. Ove druge dvije su mnogo bolje i smiješnije. Čuj milion, pa nisu FRIENDS

  • #4
    0 2

    postova:204
    iwax @ 19.9.2013. 15:53
    Sheldon je proslavio seriju.Ali 1 milijun to nije normalno.Ovo je samo pohlepa.Da su amy i berndet trazili 1 milijun oni bi 5 milijuna.
  • #5
    3 1

    postova:242
    rosinante @ 19.9.2013. 17:20

    mislim da je to u redu..ako serija zaradi ogromnu lovu zašto oni ne bi dobili razmjerni dio kolača..jest da je to za naše pojmove ogromna lova..

    ali..

    da zarađujete milju dolara po epizodi ziher biste se vozali javnim prijevoznim sredstvima i išli na ljetovanje u lokalne toplice..

  • #6
    0 2

    postova:32
    rakinjos @ 19.9.2013. 20:08

    pa jbt nek i mene ubace u seriju, ja cu za 1000 kn po seriji bit sretan

  • #7
    0 2

    postova:74
    sahalin @ 19.9.2013. 20:36

    s obzirom na američku produkciju, zašto ne?! ipak, ništa gori od spomenutog trojca nisu mi nayyar i helberg. hoću reći, zaslužuju jednako novca. ako mi netko zaslužuje malo više od četvorice mušketira onda je to cuoco. nije mi za zanemariti ni glas gđe.wolowitz, :D

  • #8
    2 0

    postova:8
    nerazumnost @ 19.9.2013. 21:54

    Prvo ne traže 1M po epizodi, nego pola. Drugo, ako Kutcher može dobiti 2M za epizodu Dva i pol muškarca koja je postala glupa nakon njegova dolaska zašto onda i ova trojka ne bi dobila više nego dobivaju sada, jer oni su ipak temelj serije (pogotovo Sheldon)

  • #9
    1 2

    postova:114
    dxdy @ 19.9.2013. 21:55

    ništa čudno.. Parsons i Galecki su u 40. godinama i kasno su postali poznati i pitanje da li će imati novih prilika... Cuoco je ajde malo mlađa ali teško da će i ona nešto bolje naći...sad je prilika da zarade... 

    inače, Prijatelji su meni bili totalna glupost... ajde prva sezona kako tako ali dalje glupost... TBBT je ipak po meni puno bolja... idealna za opustiti...

    lego sam od smijeha na 2:22

  • #10
    0 1

    postova:203
    franorobert @ 20.9.2013. 0:57

    Notorna laž i medijsko napumpavanje od članka do članka... Muka mi je od toga više. Par medija sa kredibilitetom navode kako traže po 100 000 više. Pa ostatak medijskog cirkusa to množi, po potrebi. Uglavnom, totalno irelevantno, ja ih ne plaćam, a da sam na njihovom mjestu uzeo bi i 5 puta više od tog monstruozno bogatog televizijskog svijeta...

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala