Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Video: Neugledna Susan Boyle glasom pomela Britaniju
Kad se žena popela na pozornicu, nitko joj nije vjerovao. Onda je pustila glas i izmamila suze

Video: Neugledna Susan Boyle glasom pomela Britaniju

1
  • #1
    0 0

    postova:494
    beno @ 12.4.2009. 23:17

    ZABOGA!! Surprised

    SVAKA CAST!!!! 

  • #2
    0 0

    postova:1130
    mario @ 12.4.2009. 23:20
    Fantastično, koji glas, mislim da sam bar dvadeset puta ovo danas pogledao :D
  • #3
    0 0

    postova:711
    gordan @ 13.4.2009. 0:51

    Izvrsna je, ali Paul Potts je istjerao više suze iz mene. Ja inače nikad ne plačem, osim jednom kad su me Nijemci mučili jer su htjeli da im odam kojim će putem u protuofenzivu krenuti 6. divizija.

    Nesigurni prodavač mobitela koji cijeli život želi pjevati operu.... Ima sada u članku i njegov video. Tko se ne rasplače... taj  se nikad niti neće Innocent.

  • #4
    0 0

    postova:1130
    mario @ 13.4.2009. 1:07
    Istina, Paul je maestralno odradio, naježiš se dok ga slušaš. Na albumu zvuči još i bolje, "One Chance" se zove i definitivno ga preporučujem. Zaista nema loše stvari, ali kad bi birao rekao bi da mi je Con Te Partiro (Time To Say Goodbye) najbolja stvar na albumu. Sluša se na nogama :D
  • #5
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.4.2009. 9:57

    Izvrsna je, ali Paul Potts je istjerao više suze iz mene. Ja inače nikad ne plačem, osim jednom kad su me Nijemci mučili jer su htjeli da im odam kojim će putem u protuofenzivu krenuti 6. divizija.

    Nesigurni prodavač mobitela koji cijeli život želi pjevati operu.... Ima sada u članku i njegov video. Tko se ne rasplače... taj  se nikad niti neće Innocent.


    gordan

    Paul je strava - dobar, ali Susan - ne mogu pokrenuti video ? Zašto ?

    p.s. imaš sreće da su te mučili Nijemci dobro da nisu Rusi danas sigurno ne bi bio tu. Innocent 

  • #6
    0 0

    postova:116
    olio @ 13.4.2009. 11:06
    https://www.youtube.com/v/9lp0IWv8QZY
  • #7
    0 0

    postova:2916
    gorlock @ 13.4.2009. 12:10
    https://www.youtube.com/v/9lp0IWv8QZY
    olio

    THX olio.

    Susan is also fantastic.........

    Čudan je ovaj svijet, samo još jedan od dokaza da novac radi sve, jer da je kojim slučajem Susan imala mogućnosti u ranijoj dobi svog života danas bi punila dvorane diljem svijeta, ovako ubrajaju je u "čuda".

  • #8
    0 0

    postova:2
    lucijana @ 16.4.2009. 11:41

    NEMOGU PRESTAT GLEDAT PONOVO I PONOVO I PONOVO OVO JE NEŠTO NAJBOLJE ŠTO SAM IKAD VIDJELA

    BRAVO

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala