Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
Pacific Rim izgubio bitku!
Ovaj vikend za prvo mjesto na box officu borili su se dva nastavka, Gru i Starci, dok je "Bitka za Pacifik" neslavno propala

"Pacific Rim" izgubio bitku!

1
  • #1
    3 2

    postova:256
    karter @ 15.7.2013. 14:22

    Ovako zbilja cijenim del torovu viziju i režiju i predviđao sam ovakav rezultat pacific rima prije mjesec-dva na nekoj temi o tom filmu. Jednostavno glumačka ekipa nije dovoljno atraktivna a i tema je prava geekovska s tim da ni marketing nije bio bog zna što. Ali opet tvrdnja da je neslavno propao je prava senzacionalistička. Kritike su solidne i na imdbu i na RT, cijeni se stil filma što del toru nikad i nije bio problem iako je radnja poprilično jednostavna što se valjda moglo i očekivati, pa roboti se bore protiv čudovišta što tu ima biti komplicirano. Zarada je istina nevelika u SAD-u ali to je i bilo očekivano prognoze su išle do 50M u prvom vikendu, međutim zarada od preko 90 M u svijetu u prvom vikendu je sasvim solidna. DRuga stvar je što je u film ulupano 200M pa će trebati zaraditi barem 400 da se isplati. Sve u svemu ja ću ga ići pogledati jel mislim da i visokobudžetna karijera jednog odličnog redatelja ovisi o komercijalnom uspjehu ovog filma.

    I naravno: today we are cancelling the apocalypse.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala