Moj TV - TV Program za 200+ kanala
Radio Box
CMC festival Vodice 2013: Završen najveći festival zabavne glazbe u Hrvatskoj!
Jelena Rozga osvojila priznanje za najtiražniju pjevačicu godine

CMC festival Vodice 2013: Završen najveći festival zabavne glazbe u Hr

1
  • #1
    1 0

    postova:256
    manuel robbery @ 17.6.2013. 2:39

    Katastrofa ziva, mogli su se bar praviti da pjevaju. Pa ne ide se tamo da se gleda kako pjevaci izgledaju nego da se cuje koliko pjevaju ali sta se tu moze kakva nam je glazbena scena takav nam je i najvazniji festival u godini.

  • #2
    3 0

    postova:97
    mala_vila @ 19.6.2013. 15:22

    "Revijalni festival odvijao se u subotu navečer na glavnoj festivalskoj pozornici, na kojoj su se predstavili ponajbolji hrvatski izvođači, kao što su Jelena Rozga, Magazin..."  I tako dalje sa nabrajanjem...

    Ponajbolji?! Ponajbolji?! ..... Ako nam je to ponajbolje, jadna nam baba!

    Mene je sram što se hrvatska glazba svodi na Rozgu, Magazin, Stavrosa i ostale pjevače inih "poskakalica". Ima tako divnih pjevača i talentiranih (što je bitno) koji rade prekrasnu glazbu, a ne dolaze do izražaja zbog ovih "ponajboljih"...

  • #3
    0 0

    postova:1962
    aya @ 19.6.2013. 23:16

    @ mala_vilo - to ti je zakon ponude i potražnje. Ima dobrih glazbenika, izvrsnih, ali dok god se većina pučanstva bude palila na ovakav šrot, nema nam pomoći.

1
Dodaj komentar
Neregistrirani korisnik (nemate pravo komentiranja)
 

Postavke privatnosti  •  Oglašavanje  •  Impressum  •  Kontakt  •  Uvjeti korištenja  •  Za Webmastere  •  Facebook  •  Twitter
© 2008 - 2024 Moj TV Portal d.o.o. | mojtv.hr - mojtv.net - tv spored - tv program Moj TV - TV Program za 200+ kanala